anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze stroną

toMCioPP
#11 Animator#

Na kilku różnych przeglądarkach, na dwóch osobnych laptopach, zamiast wyświetlać wyniki wyszukiwania, ukazuje się coś takiego.

toMCioPP_0-1714295333245.png

 

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP Czy sprawdzałeś w trybie incognito? Jeśli tak, proszę, dodaj zrzut obejmujący cały ekran wraz z paskiem adresowym przeglądarki, datą i godziną. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

toMCioPP_0-1714468969944.png

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP Prześlij zrzuty ekranu z widokiem kolejnych wykonywanych czynności aż do momentu, gdy pojawia się problem. Pamiętaj, żeby był na nich widoczny pasek adresowy i data oraz godzina.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

Wpisuje w okno wyszukiwania przykładowo ''samsung galaxy s20'', naciskam enter i wyskakuje coś takiego. Pasek adresu widać na drugim screenie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP aby dział techniczny mógł zweryfikować zgłaszany problem, konieczne są zrzuty ekranu z kolejno wykonywanych kroków i pełen ekran wraz z adresem strony i paskiem z godziną i datą, najlepiej w trybie incognito. Sam opis wykonywanych czynności i tego co się dzieje nie wystarczy, ponieważ tylko Ty zgłaszasz ten problem, więc nie mamy jak tego sprawdzić u siebie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

1

toMCioPP_0-1714554363070.png

2

toMCioPP_1-1714554392880.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP czy te zrzuty zostały wykonane w trybie prywatnym? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

W normalnym. W prywatnym też próbowałem i było to samo. Na operze, na chrome i na Edge. Dwa laptopy, Dell i Asus. Na komórkach niby jakoś wszystko działa bez większych zastrzeżeń. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP oki, przekazałam sprawę do Działu technicznego jeśli będą potrzebować czegoś jeszcze, to dam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP oki, przekazałam sprawę do Działu technicznego jeśli będą potrzebować czegoś jeszcze, to dam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

No i na tym zapewne sprawa się zakończy jak każda inna.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP otrzymałam odpowiedź z Działu technicznego. Abyśmy mogli powiedzieć coś więcej, otwórz proszę konsolę deweloperską z zakładką Konsola/Console w momencie wyświetlania błędu "Ups coś poszło nie tak" i prześlij proszę zrzut ekranu z datą i godziną na dolnym pasku systemowym. W sekcji konsola najważniejsze będą wpisy na czerwono, dzięki nim będziemy mogli wywnioskować, dlaczego nie pokazuje wyników wyszukiwania.
Zależy nam na wyjaśnieniu tego problemu i nie martw się, nie zostawimy Cię bez odpowiedzi. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

toMCioPP_0-1714732988543.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP Dziękuję, przekazuję zrzut do Działu technicznego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tomsyty
#9 Pomysłodawca#

Przełącz na zakładkę "Console" bo masz widoczną domyślną zakładkę "Elements" a tam nie ma tych informacji o które Cię proszą. Możesz też załączać animowane gify nagrane bardzo prostym w obsłudze programem LICEcap to wtedy będą dobrze widoczne krok po kroku wszystkie czynności które wykonujesz. Jeśli na komórce działa (zakładam że korzystasz z danych pakietowych a nie z WiFi z którego korzysta laptop na którym nie działa) to może być problem z internetem - widzę że korzystasz z Opery która ma tryb VPN, co prawda korzystałeś też z innych przeglądarek, ale może masz VPN ogólnie na komputerze włączony i coś tam się "gryzie". Możesz spróbować włączyć hotspot na telefonie i skorzystać z internetu udostępnianego przez telefon to się dowiesz czy to nie problem Twojego połączenia internetowego, jedna rzecz mniej do wykluczenia. 

oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

Ja podejrzewam, że trzeba będzie sobie całkowicie odpuścić to allegro. Ja rzadko coś kupuję, a jak już to sprzedaję, a los sprzedawcy w tym serwisie nie należy do najlżejszych. A do tego jeszcze takie absurdalne komplikacje.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP tak jak poradził @tomsyty Dział techniczny potrzebuje zrzut z konsoli, ale z zakładki "console" oraz "sources", prośba także, aby na zrzucie widoczny był pełen ekran (razem z paskiem z godziną oraz datą). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

I tak źle, i tak niedobrze. Co ja jestem zawodowy informatyk? Taki dział widać wykwalifikowany.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP dział jest wykwalifikowany, ale nie jest w stanie sfabrykować danych problemu, który zgłasza jedna osoba 🙂 Stąd prośba o przesłanie szczegółów. 
Tak jak napisałam prośba tylko abyś przełączył w konsoli widok na console i sources i przesłał zrzuty z tych zakładek. 

la_nika_0-1714998596575.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów