anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze stroną

toMCioPP
#12 Orędownik#

Na kilku różnych przeglądarkach, na dwóch osobnych laptopach, zamiast wyświetlać wyniki wyszukiwania, ukazuje się coś takiego.

toMCioPP_0-1714295333245.png

 

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@toMCioPP Czy mogę Cię prosić o wejście na stronę: https://allegro.pl/listing?string=potrzebujepomocyzallegro 

Jest to taka unikalna fraza, ale pomoże to znaleźć Ciebie w logach. Dodatkowo podaj godzinę, o której próbowałeś na nią wejść 

oznacz moderatorów

toMCioPP
#12 Orędownik#

toMCioPP_0-1717528257830.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP dziękuję! Poproszę jeszcze jak zawsze o pełny zrzut ekranu, aby widoczny był także adres strony oraz pasek z godziną i datą. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

toMCioPP
#12 Orędownik#

I co jeszcze? Może login i hasło? Ile jeszcze będziecie mnie tak egzaminować i oczy mi mydlić, że rzekomo coś z tym robicie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP otrzymałam informację, że powinno być już okej. Czy możesz to potwierdzić? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

toMCioPP
#12 Orędownik#

Na dwóch problematycznych wynikach wyszukiwania już działa. Obszerniej sprawdzę po południu. Czym to było spowodowane? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP super! Dziękuję za potwierdzenie.

 Powodem występowania problemu jest to, że w Operze masz odpalony cashback, który (obojętnie czy jest włączony, czy nie) czasami (nie potrafimy stwierdzić ze 100% pewnością w jakich scenariuszach) do URLa strony dokleja pewien parametr który jest na liście ofert interpretowany w niektórych przypadkach, żeby obsłużyć Twoje zapytanie.
Czyli cashback na swoje potrzeby korzysta z parametru który jest też obsługiwany na Allegro, ale wartość jaką ten parametr przyjmuje, jest niewspierana przez Allegro i to powoduje błąd. 

Jeśli ten błąd występował też na innych przeglądarkach to albo istnieje plugin cashbackowy opery na inne przeglądarki, albo (co bardziej prawdopodobne) link został skopiowany ze strony z błędem w operze (z wadliwym parametrem) i wklejony do innej przeglądarki (gdzie ten parametr również psuł listing). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów