anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z edycja aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
emesinho
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Od kilku dni wyskakują mi 3 błędy podczas edycji aukcji na koncie do którego jestem uprawniony. Niestety nie mogę przez to pracować. Wcześniej (kilkanaście dni temu) tych błędów nie było.

Pierwszy błąd to komunikat "Uzupełnij cennik dostaw" gdzie cenników są dziesiątki, a żadnego wybrać nie mogę. Jedyna opcja to utworzenie nowego.

bladcennik.PNG

Drugi błąd w sekcji Promowania "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić kosztów promowania."

bladpromowanie.PNG

Trzeci błąd w sekcji Podsumowanie "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić wyceny. Zasady wyznaczania opłat opisane są w Regulaminie Allegro."

bladpodsumowanie.PNG

Dodam, że na koncie nic nie zmieniałem, uprawnienia zostały mi na nowo przyznane i nic to nie dało. Inna przeglądarka/tryb incognito również nie pomaga.

Ktoś ma podobny problem?

oznacz moderatorów
97 ODPOWIEDZI 97
SUB-ZERO81
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem od rana nie można nic wystawić.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SUB-ZERO81 @madziulka182 podajcie mi proszę przykłady ofert, z którymi występują problemy i opiszcie na czym dokładnie polega problem. Czy na ekranie pojawiają się jakieś komunikaty? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
SUB-ZERO81
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_

Nie można wystawić żadnej nowej aukcji, obojętnie w której kategorii by się chciało.

Wszystko jest uzupełnione jak zawsze a przycisk wystaw i zaakceptuj warunki jest szary.Screenshot 2023-06-03 at 09-52-24 Formularz wystawiania.png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SUB-ZERO81 dziękuję, czy możesz przesłać mi zrzut całego okna przeglądarki wraz z widoczną datą i godziną? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
SUB-ZERO81
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_

Nie mam jak bo skoro nie mogłem wystawić oferty to ją po prostu anulowałem.

Ale było koło 9 rano

oznacz moderatorów
SUB-ZERO81
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_

Podejrzewam że problem leży w tym że zaczęliście grzebać w cenniku, co było zapowiedziane i system nie wie teraz jaką prowizję naliczyć za aukcję dlatego nie można wystawić oferty.

oznacz moderatorów
Jozef_Jaroniek
#7 Wielbiciel#

Nikt nic nie "grzebał"! - wypraszam takie imputowania!

 

oznacz moderatorów
SUB-ZERO81
#8 Zapaleniec#

@Jozef_JaroniekPrzecież wyraźnie widać że napisałem do Pani Oli Moderatorki, a nie do pana.

Trzeba było czytać maile, które przychodziły od Allegro. To by było wiadomo że idą zmiany w cenniku Allegro i oto mi chodziło. Allegro zaczęło wprowadzać zmiany w naliczaniu prowizji za aukcję i system przez to nie może ustalić odpowiedniej prowizji, dlatego nie chcą się wystawiać aukcje.

oznacz moderatorów
Jozef_Jaroniek
#7 Wielbiciel#

Szanowny panie, proszę się nie wymądrzać z tym "czytaniem" i nie majaczyć, bo problem jest poważny i nie z winy użytkowników Allegro. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@madziulka182 @zuzu10 @PaniBeata @SUB-ZERO81 poprosiłam już nasz zespół techniczny o sprawdzenie tych problemów, więc gdy tylko dostanę odpowiedź, wrócę tutaj do Was z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
SUB-ZERO81
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_Proszę jeszcze wytłumaczyć Panu @Jozef_Jaroniek bo chyba nie wie o co tu chodzi i jakieś pretensje w moim kierunku rzuca.

oznacz moderatorów
SUB-ZERO81
#8 Zapaleniec#

@Jozef_Jaroniek

Niech Pan zacznie czytać ze zrozumieniem. Gdzie ja napisałem że to z winy użytkowników? Mam ten sam problem, a wina leży po stronie Allegro. Jak mam Ci człowieku wytłumaczyć w prostszy sposób to. Sam żeś się Pan wtrącił i przypisujesz mi rzeczy, których nie powiedziałem. Cały czas mówię że to problem po stronie platformy, bo Allegro zmienia sposób naliczania prowizji. A ty mi człowieku wmawiasz że ja mówię że to wina użytkowników.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Jozef_Jaroniek może być Pan spokojny, jako Allegro już działamy w tej sprawie, a inni użytkownicy nie wprowadzają Pana w błąd, jedynie próbują wytłumaczyć, że u nich występują podobne problemy. Gdy tylko dostanę szczegóły w sprawie, wrócę tutaj do Pana oraz innych osób z dalszymi informacjami. 

@SUB-ZERO81 bardzo proszę 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
madziulka182
#9 Pomysłodawca#

Ten Józef_Jaronek to jakiś troll, chyba najlepiej go ignorować. Koleś zamiast doczytać o co chodzi wszystko bierze do siebie. Masakra 😄

oznacz moderatorów
Jozef_Jaroniek
#7 Wielbiciel#

Proszę nie konfabulować, nie wymądrzać się, nie obrażać innych, nie pieniaczyć - CZŁOWIEKU! Najlepiej wziąć zimny prysznic, ewent. iść na mszę do kościoła....

oznacz moderatorów
bachus-bytos
#2 Obserwator#

Dzień dobry, u mnie występuje ten sam problem przy edycji/wystawianiu ofert. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bachus-bytos @Jozef_Jaroniek @madziulka182 @SUB-ZERO81 @PaniBeata nasz zespół techniczny potwierdził, że to błąd po naszej stronie i już pracujemy nad jego naprawą. Przepraszam Was za wszelkie niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
madziulka182
#9 Pomysłodawca#

Kiedy chcę wystawić lub wznowić ofertę (bo nie wznawiacie z automatu przez ten błąd) wyskakuje takie powiadomienie "Coś poszło nie tak, Nie możemy wyświetlić wyceny" i odsyła do regulaminu z cennikiem opłat.Screenshot 2023-06-03 at 10-01-34 Odp. Problemy z edycja aukcji.png

oznacz moderatorów
Waldas67
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem w kategorii "Numizmatyka", w kategorii "Pieniądz papierowy" nie ma problemów, pozdrawiam  

oznacz moderatorów
zuzu10
#8 Zapaleniec#

Nie mogę wystawić ani wznowić żadnej oferty na Allegro. Wcześniej wszystko działało poprawnie. Gdy otwieram formularz wystawiania u dołu strony pojawia się komunikat "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić wyceny."

oznacz moderatorów