anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z edycja aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
emesinho
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Od kilku dni wyskakują mi 3 błędy podczas edycji aukcji na koncie do którego jestem uprawniony. Niestety nie mogę przez to pracować. Wcześniej (kilkanaście dni temu) tych błędów nie było.

Pierwszy błąd to komunikat "Uzupełnij cennik dostaw" gdzie cenników są dziesiątki, a żadnego wybrać nie mogę. Jedyna opcja to utworzenie nowego.

bladcennik.PNG

Drugi błąd w sekcji Promowania "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić kosztów promowania."

bladpromowanie.PNG

Trzeci błąd w sekcji Podsumowanie "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić wyceny. Zasady wyznaczania opłat opisane są w Regulaminie Allegro."

bladpodsumowanie.PNG

Dodam, że na koncie nic nie zmieniałem, uprawnienia zostały mi na nowo przyznane i nic to nie dało. Inna przeglądarka/tryb incognito również nie pomaga.

Ktoś ma podobny problem?

oznacz moderatorów
97 ODPOWIEDZI 97
anita000
#2 Obserwator#

Witam to nie pomaga nie mogę nic wystawić nawet nowej oferty. Problem jest w podsumowaniu nie możecie wycenić oferty.

oznacz moderatorów
top_audio
#9 Pomysłodawca#

Mam dziwny problem z edycją jednego ogłoszenia na Allegrolokalnie (tylko tego jednego, inne normalnie się edytują) - za każdym razem wyskakuje ten sam błąd na czerwono "Nie udało nam się wysłać formularza. Proszę spróbować ponownie". Od rana próbuję.... Próbowałem edytować np samą cenę i inne drobnostki (pojedynczo) np usunięcie jednego wyrazu z opisu czy tytułu aukcji, usunięcie 1 zdjęcia) - ale za każdym razem błąd, cały formularz wydaje się dobrze wypełniony, nie wiem o co chodzi.

oferta: 97f88f17-1ace-4b22-8521-fd956b7e215a

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@top_audio prześlij proszę zrzut ekranu, na którym ten komunikat o błędzie i szczegóły oferty będą widoczne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
top_audio
#9 Pomysłodawca#

Problem leży w edycji parametru "pasmo przenoszenia" (2 pola - od i do) , mimo poprawnego wypełnienia wywala ten błąd. Musiałem usunąć wypełnione te parametry i dopiero udała się edycja, ale przy próbie wpisania ponownie tego parametru - błąd nadal występuje, więc trzeba to sprawdzić.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@top_audio Bardzo proszę, prześlij nam zrzut ekranu zgodnie z prośbą Moniki. Bez zrzutu nie możemy przekazać zgłoszenia do działu technicznego. W treści dodaj proszę link do bieżącego wątku. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
top_audio
#9 Pomysłodawca#

 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/problemy-z-edycja-aukcji/m-p/615...

Próba wpisania czegokolwiek w parametrach 'pasmo przenoszenia' (od i do) daje taki błąd:

Screenshot_20230805-211633_Opera.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@top_audio dziękuję za Twoje zgłoszenie! Z przyczyn technicznych oferta nie będzie mogła zostać wystawiona (lub edytowana) jeśli uzupełnisz ten parametr.
Dział techniczny został już o tym poinformowany i pracuje nad rozwiązaniem problemu, ale dopóki nie dostanę potwierdzenia, że już okej, to muszę poprosić Cię o niewpisywanie tego parametru. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@top_audio otrzymałam informację, że problem został rozwiązany, możesz już dodać ten parametr 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ferrodo-Poznan
#7 Wielbiciel#

mamy podobny problem, nie możemy wprowadzac żadnych zmian bo zamaist zapisać edycje wychodzi informacja :

""""Coś poszło nie tak

Nie możemy wyświetlić wyceny. Zasady wyznaczania opłat opisane są w Regulaminie Allegro.""""
Problem pojawia sie na 2 komputerach, z 4 które pracują na tym koncie

Przechwytywanie.PNG

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ferrodo-Poznan prześlij proszę zrzut ekranu na którym widoczne będzie pełne okno przeglądarki (również adres strony) oraz włączoną konsolą Ctrl + shift + j (chrome), 
Ctrl + shift + k (Firefox). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ferrodo-Poznan
#7 Wielbiciel#

FerrodoPoznan_1-1710848034514.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ferrodo-Poznan dziękuję! Przekazałam zgłoszenie do Działu technicznego, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ferrodo-Poznan zostałam poproszona jeszcze o zrzuty ekranu z całego formularza wystawiania, czy możesz je podesłać? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ferrodo-Poznan
#7 Wielbiciel#

FerrodoPoznan_0-1710920362984.png

 

oznacz moderatorów
Ferrodo-Poznan
#7 Wielbiciel#

FerrodoPoznan_1-1710920421113.png

 

oznacz moderatorów
Ferrodo-Poznan
#7 Wielbiciel#

FerrodoPoznan_2-1710920461830.png

 

oznacz moderatorów
Ferrodo-Poznan
#7 Wielbiciel#

FerrodoPoznan_3-1710920505546.png

 

oznacz moderatorów
Ferrodo-Poznan
#7 Wielbiciel#

FerrodoPoznan_4-1710920540351.png

 

oznacz moderatorów
Ferrodo-Poznan
#7 Wielbiciel#

FerrodoPoznan_5-1710920619656.png

 

oznacz moderatorów
Ferrodo-Poznan
#7 Wielbiciel#

FerrodoPoznan_6-1710920652852.png

 

oznacz moderatorów