anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z edycja aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
emesinho
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Od kilku dni wyskakują mi 3 błędy podczas edycji aukcji na koncie do którego jestem uprawniony. Niestety nie mogę przez to pracować. Wcześniej (kilkanaście dni temu) tych błędów nie było.

Pierwszy błąd to komunikat "Uzupełnij cennik dostaw" gdzie cenników są dziesiątki, a żadnego wybrać nie mogę. Jedyna opcja to utworzenie nowego.

bladcennik.PNG

Drugi błąd w sekcji Promowania "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić kosztów promowania."

bladpromowanie.PNG

Trzeci błąd w sekcji Podsumowanie "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić wyceny. Zasady wyznaczania opłat opisane są w Regulaminie Allegro."

bladpodsumowanie.PNG

Dodam, że na koncie nic nie zmieniałem, uprawnienia zostały mi na nowo przyznane i nic to nie dało. Inna przeglądarka/tryb incognito również nie pomaga.

Ktoś ma podobny problem?

oznacz moderatorów
97 ODPOWIEDZI 97
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Od około północy nie mogę wystawić żadnej oferty na Allegro. Wcześniej wszystko działało poprawnie. Gdy otwieram formularz wystawiania u dołu strony pojawia się komunikat "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić wyceny." a przycisk "Wystaw i zaakceptuj warunki" jest nieaktywny. Czy ktoś z Was też tak ma?

 

1.jpg

Proszę o poradę pracownika Allegro,  co z tym zrobić.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zuzu10 Czy możesz przesłać mi zrzut całego, swojego ekranu wraz z widoczną datą i godziną? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

1.jpg2.jpg3.jpg

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

4.jpg5.jpg6.jpg

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

7.jpg

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

W odpowiedziach jest napisane że problem dotyczy niektórych kont uprawnionych. Ja mam zwykłe konto z którego korzystam tylko ja i nikt wiecej nie jest uprawniony do korzystania z niego. Mimo tego problem z wystawianiem tez u mnie wystepuje.

oznacz moderatorów
madziulka182
#9 Pomysłodawca#

U mnie też nie ma innych "uprawnionych" wyłącznie ja zajmuję się kontem, więc to raczej nie o ten zwrot chodzi.

oznacz moderatorów
wrona-w1
#7 Wielbiciel#

Kiedy rozwiążecie Państwo problem?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wrona-w1 Niestety nie mogę wskazać konkretnej daty, ale najpewniej dopiero po weekendzie. To co mogę polecić na ten moment to wystawienie oferty od nowa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
anita000
#2 Obserwator#

Ok ale nie mogę wystawić nowych ofert i zmienić opis w starych ofertach, zróbcie coś z tym za to przecież bierzecie pieniądze.

oznacz moderatorów
konluk
#8 Zapaleniec#

U mnie ten sam problem.

Od północy dostaję od allegro e-maile z tematem: "Twoja oferta nie została wznowiona" 

i informacją:

"Przyczyna błędu:
Ze względu na zmiany w opłatach nie wznowiliśmy Twojej oferty: cennik opłat zmienił się w czasie trwania Twojej oferty lub zmieni się przed kolejnym jej wznowieniem. Aby wystawić ofertę ponownie, kliknij w przycisk poniżej i zaakceptuj nowe warunki."

z linkiem "POPRAW OPFERTĘ".

Oferty nie można poprawić, bo sekcja Podsumowanie wyświetla komunikat:

"Coś poszło nie tak
Nie możemy wyświetlić wyceny. Zasady wyznaczania opłat opisane są w Regulaminie Allegro.
SPRÓBUJ PONOWNIE"

 

Nie można także dokonać zmian w aktywnych ofertach z tego samego powodu, czyli błędu w sekcji "Podsumowanie".

Ekran Podsumowanie.jpg

oznacz moderatorów
g_rajnert
#12 Orędownik#

Również nie mogę ani wystawić nowego ani wznowić ani edytować, przez opisany bład:


 

Nie można także dokonać zmian w aktywnych ofertach z tego samego powodu, czyli błędu w sekcji "Podsumowanie".

Ekran Podsumowanie.jpg



Wczoraj do 20tej jeszcze działało...

Wyczyszczone cookie itp. Firefox 113.0.2.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

?

oznacz moderatorów
g_rajnert
#12 Orędownik#

Informacyjnie: chyba dotyczy aukcji z kategoriami z wymuszona produktyzacja...

Ww pole ma problem jak aukcja dotyczy czegoś np Książki i komiksy->Czasopisma->..

Sprawdziłem kilka....

Natomiast jak zmienię kategorie na nieproduktyzowana.. - np Kolekcje->Modelarstwo->Literatura - no to już problemu nie ma...

 

oznacz moderatorów
vangarda_vinyl
#7 Wielbiciel#

Niestety, u mnie ten sam problem (sprzedaż winyli, monet), ale aukcje: kasety czy banknoty - działa normalnie, jak dawniej. Jedynie można wznowić aukcje już zakończone (bez edycji), zaznaczając okienko po lewej + pasek na dole. Dla nowych przedmiotów można wystawić na allegro lokalnie, (przynajmniej doraźnie),  dopóki nie naprawią systemu.

oznacz moderatorów
anita000
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Od kilku godzin wyskakują mi błędy podczas edycji aukcji na koncie do którego jestem uprawniony. Niestety nie mogę przez to pracować. Wcześniej (kilkanaście dni temu) tych błędów nie było.

 

Pierwszy błąd w sekcji Promowania "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić kosztów promowania."


 

Drugi błąd w sekcji Podsumowanie "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić wyceny. Zasady wyznaczania opłat opisane są w Regulaminie Allegro."

anita000_2-1685818547101.png

 

 Inna przeglądarka/tryb incognito również nie pomaga.

Proszę o pomoc

 
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@anita000 tak jak informowałam wcześniej w tym wątku, to błąd po naszej stronie, ale pracujemy już nad jego rozwiązaniem. Przepraszam za te niedogodności i na ten moment to co mogę zaproponować to wystawienie tej oferty od nowa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
czescivip
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Od kilku godzin wyskakują mi błędy podczas edycji aukcji na koncie do którego jestem uprawniony. Niestety nie mogę przez to pracować. Wcześniej ( wczoraj) tych błędów nie było.

 

Pierwszy błąd w sekcji Promowania "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić kosztów promowania."

 

 

Drugi błąd w sekcji Podsumowanie "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić wyceny. Zasady wyznaczania opłat opisane są w Regulaminie Allegro."

czescivip_0-1685818913129.gif

 

 

 Inna przeglądarka/tryb incognito również nie pomaga.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

A co to znaczy od nowa? Otwieram nowy czysty formularz wystawiania. Wypełniam rubryki i to samo, na dole formularza w podsumowaniu komunikat "Coś poszło nie tak" i nieaktywny przycisk "Wystaw". Jedyne co da się zrobić to wznowic zakonczone aukcje zaznaczając je z lewej strony i klikając na zielonym pasku u dołu "wznów". 

oznacz moderatorów
konluk
#8 Zapaleniec#

Dzięki za podpowiedź.

Wznowienie po zaznaczeniu działa.

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Mozna tez w ten sposób czesciowo edytowac wystawione oferty. Ja chciałam obniżyc ceny i zaznaczając z lewej strony aukcję a potem na zielonym pasku u dolu "Edytuj" pojawia sie 12 parametrów ktore mozna edytować. Nie zmienimy w ten sposob zdjęcia czy opisu aukcji bo w tym celu juz trzeba otworzyc cale okno edycji ale ja pozmienialam ceny i przynajmniej w ten sposob mam wystawione zakonczone aukcje. Chcialabym tez wystawic zupelnie nowe ale na to niestety musimy poczekac az Allegro upora się z problemem.

oznacz moderatorów