anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
LaniewscyShop
#7 Wielbiciel#

In post dalej nie działa, paczki czekają, czy u innych też ?

oznacz moderatorów
HillTrade
#9 Pomysłodawca#

Też tak mam, od wczoraj wieczorem a musze szybko wysłać paczki.
Odpiąłem konto i powiązałem ponownie i nic nie dało...:/
Może jakiś inny sposób? Czy trzeba po prostu poczekać?

oznacz moderatorów
lukaszb8423
#8 Zapaleniec#

Napisz do Allegro kontakt pomoc i przeprowadzi Cię krok po kroku. Mi pomogli w kilka minut

oznacz moderatorów
Philkam__monety
#9 Pomysłodawca#

u mnie ten sam problem, chyba coś się im wykrzaczyło. napisałem do InPostu i Allegro czekam na odpowiedź...

 

oznacz moderatorów
samoj
#2 Obserwator#

u mnie to samo

oznacz moderatorów
VELADOroof
#9 Pomysłodawca#

To samo u mnie... Mam nadzieje że genialny algorytm Allegro uwzględni to w terminowości dostaw i nie wydłuży mi czasów dostaw na aukcjach 😉 plus allegro lub inpost może sam poinformuje klientów skąd opóźnienia w dostawach 

oznacz moderatorów
HotAndNew
#8 Zapaleniec#

Podane wskazówki nic nie dają, a paczki muszę dzisiaj wysłać anie za tydzień!

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Gzie są moderatorzy ......... POBÓDKA !!!!!!

oznacz moderatorów
FutuStal-pl
#10 Popularyzator#

8:19 nadal problem

oznacz moderatorów
GANDER24_PL
#7 Wielbiciel#

u mnie to samo ...

oznacz moderatorów
PHUBOKRIS
#1 Nowicjusz#

Ktoś potrafi rozwiązać ten problem. Wprowadzając nowe rozwiązania należy najpierw je przetestować a nie robić tego na sprzedających. Postępując zgodnie z zaleceniami skutek jest ten sam brak możliwość wygenerowania etykiety do paczki.

oznacz moderatorów
DebowaKuznia
#1 Nowicjusz#

mnie inpost tradycyjne ze od rana dostaja takie informacje i pracują nad tym

oznacz moderatorów
adagio21
#2 Obserwator#

dzien dobry nie moge pobrac i wygenerowac listu przewozowego do paczkomaty allegro smart

na stronie inpost widnieje komunikattrwa uzyskiwanie dostepu upewnij sie ze polaczyles konto.Tak mam od dwoch dni dotychczas bylo wszytko dobrze.juz wielokrotnie łączyłam konta i na stronie allegro wszystko niby bylo oki. czy ktos tez tak ma?

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy
oznacz moderatorów
euro-deal-sklep
#8 Zapaleniec#

link nie dziala

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

usz dziaua, no worries 🙂

oznacz moderatorów
AMT-Sklep
#8 Zapaleniec#

godzina 8:48 17-09  z rana poszło kilka listów  pojawił się znowu komunikat ten co wczoraj. Czy u was też jest problem

oznacz moderatorów
sa-woj
#9 Pomysłodawca#

nadal nie mam powiązanego konta allegro z inpost- od wczoraj nic nie nadałam - co mam zrobić?

oznacz moderatorów
Philkam__monety
#9 Pomysłodawca#

@VELADOroof  MARZENIE! 

Stracilismy jakiś czas temu SS dlatego, że byliśmy na urlopie a system nie wykrywa tego, że jest urlop i liczy normalnie czas wysyłki z oferty. Na takie uprzejmości z ich strony na pewno bym nie liczył... 

oznacz moderatorów
Philkam__monety
#9 Pomysłodawca#

@InPost @Allegro Czekamy na informację z Waszej strony... Przesyłki czekają, klienci też...

oznacz moderatorów