anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
Bellatrix-1999
#9 Pomysłodawca#

Od rana dzis to trwa, niby Inpost coś naprawia...

oznacz moderatorów
Bellatrix-1999
#9 Pomysłodawca#

Czy ktoś to naprawia - nic sie nie dzieje, nadal od rana trwa awaria Inpost! Klienci będą mieli pretensje oczywiście do Sprzedających o nieterminowe nadanie paczek?!

To samo Allegro - jak Sprzedajacy ma się wywiązać z terminów nadań - odejmujecie za to punkty przecież??

 

oznacz moderatorów
mikee90
#9 Pomysłodawca#

Coś się dzieje, pojawia się inny błąd 😄

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

u mnie wróciło do pierwotnej wersji...

oznacz moderatorów
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

U mnie też

oznacz moderatorów
www_Drako3D_pl
#8 Zapaleniec#

Dawać Macierewicza. !!!!!!!!!!! to nie są żarty .. Śmierdzi zamachem. Najlepsze jest to że Nie napiszą na stronie alle drogro.... sory daliśmy D>U>P>Y paczki nie pojechały.  wiec trzeba będzie się uporać samemu z negatywami i fala wku**ionych kupujących.

oznacz moderatorów
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

Powinny być wyłączone oceny i negatywy transakcji w tym dniu

oznacz moderatorów
deny_01
#9 Pomysłodawca#

nie spodziewaj się .... prędzej kosmici na pałacu kultury wylądują .. 🙂

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

Dokładnie wszystkie oceny za zakupy z tego dnia powinny być wyłączone, bo będą pozaniżane gwiazdki i posypia się negatywy

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Ja się zapytam inaczej...

 

Gdzie są przedstawiciele inPost i Allegro 

 

Może jakieś informacje co się w ogóle dzieje... Może jakaś masowa informacja e-mail do wszystkich użytkowników Allegro co się odwala, w ten sposób wszyscy będą kryci. To że ja Kupujących poinformuję o awarii to tak jakbym im bajki przez telefon opowiadał, gdyż nie każdy to zrozumie tylko pomyśli że to moje widzi mi sie

oznacz moderatorów
TESTEROMANIAK-PL
#9 Pomysłodawca#

Ja miałem takiego klienta i już negatyw tłumaczenia że awaria,i paczka leży spakowana nikogo nie interesuje(spakowana w 12h), zwróciliśmy pieniądze od razu ale to payu więc od ręki klientowi też nie oddadzą.

 

"Nie otrzymałem produktu.. po zwróceniu uwagi ze w ogłoszeniu jest 24h na wysyłkę, a po kupnie zmienia się to w 2 dni robocze, wymieniliśmy kilka nieprzyjemnych zdań.. po czym sprzedawca anulował transakcje.. nie napisałem mu ze chce anulować „chce otrzymać towar” a jeżeli już chce zwracać pieniądze to chce mieć tego samego dnia.. no i itak zrobił „anuluj” tak trochę po chamsku! No i teraz muszę czekać na moje pieniądze „Ciekawe ile ?” NIE POLECAM "

 

Allegro oczywiście że klient ma prawo do subiektywnej opinii

oznacz moderatorów
annas14-firma
#16 Inspirator#

Jutro w radio usłyszymy co tam jeszcze mają na ALLEGRO ..

Wygląda na to, że mamy problemy.

Dzielnie walczymy, by poprawić tę sytuację.

(kod błędu: 504)

oznacz moderatorów
karmaipasza_pl
#11 Animator#

Awaria po stronie inPost ... jest g: 13:53 ... paczki wciąż czekają.

O dziwo integracja allegro > https://klient.baselinker.com > inPost działa, nadawane są nr paczek itd.  ??

oznacz moderatorów
Mario2302
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20200916-135803_Samsung Internet.jpg

oznacz moderatorów
eldo_faza
#8 Zapaleniec#

dalej nie dziala!

oznacz moderatorów
eldo_faza
#8 Zapaleniec#

niedziala

oznacz moderatorów
AkcOgrod-pl
#10 Popularyzator#

U mnie na chwilę zaczęło działać - akurat zdążyłem wydrukować etykiety ale ledwo ledwo

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

u mnie nadal nic

oznacz moderatorów
ShrimpStar
#2 Obserwator#

Wypadało by żeby inpost, lub allegro opublikowali oficjalny komunikat w tej sprawie, który będzie mozna podpiąć klientom wysyłając wiadomość że niestety ich paczki nie zostaną dzisiaj wysłane z powodu awarii systemu. 

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

U mnie już działa... Uffff 

oznacz moderatorów