anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
bulvari
#8 Zapaleniec#

Nie są dostępne

oznacz moderatorów
deny_01
#9 Pomysłodawca#

Nie działa dalej.

oznacz moderatorów
Astop_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, integracja  kontem Allegro z  menager paczek Inpost , dalej nie działa.jest 10:17. Czy ciężko było nas poinformować ,żę Inpost ma problemy techniczne, a tak to niepotrzebnie od nowa wiązałek konto Allegro  z managerem paczek Inpost, z którego i tak nic nie wynikło, a tylko czas straciłem.

oznacz moderatorów
AndreGoods
#9 Pomysłodawca#

Niestety błąd nie jest naprawiony i dalej nie można zaadresować przesyłek. 

oznacz moderatorów
ck2001
#8 Zapaleniec#

dalej nie działa :  teraz podczas importu "allegro inpost" komunikat :

Upsss
Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później
oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności powstałe w wyniku tymczasowej przerwy w dostępności naszych usług. Informujemy, iż zostało przywrócone poprawne działanie systemu. Łączenie konta Allegro z Managerem Paczek, importowanie zamówień Allegro oraz tworzenie przesyłek Allegro jest już dostępne.

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

no chyba u Was, bo nie u mnie...

oznacz moderatorów
megagencja
#9 Pomysłodawca#

Spróbuj usunąć konto z inpostu i wpisz je ponownie..U mnie teraz to zadziałało.Wcześniej też nic nie dawało.

 

oznacz moderatorów
przyszlosc3000
#7 Wielbiciel#

Witam, też mam to samo. Coś padło....

oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@InPost  Od 30 minut próbuję pobrać przesyłki z allegro i cały czas otrzymuję komunikat Trwa uzyskiwanie dostępu do konta.

Kiedy usuniecie awarię? Nie działa na przeglądarce chrome i firefox.

oznacz moderatorów
Philkam__monety
#9 Pomysłodawca#

w ogóle nie działa, globalna awaria chyba....

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@BURZYNSKID dość wybiórczo działa ta awaria, u mnie na jednym koncie jest wszystko w porządku, na drugim problem 😁

oznacz moderatorów
ukamax_producent
#7 Wielbiciel#

u mnie nie działa w ogóle tak jak u kolegi wyżej trwa uzyskiwanie dostępu od 6 rano próbuje , dzwoniąc do inpostu powiedzieli mi ze maja wszystko okey , chyba nie  ?????

oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@InPost jest 8:01 i nadal komunikat burzynskid - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Gdzie jesteś moderatorze @InPost?

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@BURZYNSKID, czy to aby napewno wina Inpostu? Gdyby Inpost nawalił, to moderatorzy już dawno, z radością oznajmiliby, że wina nie leży po stronie Allegro 😁 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Tak, problem leży po stronie Inpost i nie piszę tego z radością. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_  tak, wiem czytałam już wyjaśnienie, ale ciągle na jednym koncie mam problem🙂

oznacz moderatorów
TECH-MED_2007
#8 Zapaleniec#

U nas to samo ;/

 

oznacz moderatorów
HomeSweetHome-
#1 Nowicjusz#

Niestety u mnie to samo.Jedno konto działa normalnie drugie nie,czyszczenie ciasteczek,wylogowanie itp nic nie pomaga.

oznacz moderatorów
Laserlov
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo od 20 minut, trwa uzyskiwanie dostępu...!!!

oznacz moderatorów