anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

Nie liczy jest komunikat

oznacz moderatorów
agakotas81
#8 Zapaleniec#

Zgadzam się , ale ciekawe czy tak zrobią , to  co dziś sie dzieje to jest jakaś masakra

oznacz moderatorów
Blu-movieS
#8 Zapaleniec#

Jak tak robię od godziny 10.00 i nic nie pomaga, moim zdaniem nie ma związku, czy się wylogujemy, powiążemy od nowa czy tylko odświeżymy stronę. W każdym razie moje paczki już nie dotrą w terminie... Nie działa w dalszym ciągu.

oznacz moderatorów
Tuszunimo
#8 Zapaleniec#

To jest dramat żeby coś takiego miało miejsce. Prowizje rosnące z miesiąca na miesiąc, prowizje od kosztów dostawy, na koniec miesiąca fakturka za "zapewnienie funkcjonalności i usług"  i co? Pojawił się problem i przedstawiciele obu firm nie potrafią wystosować żadnej konkretnej informacji. Sprzedający, którzy są aktualnie zdani sami na siebie. Zapewne niebawem wszystkim nam "wynagrodzą" tą sytuację kolejną podwyżką prowizji, która i tak jest liczona w specyficzny i niezgodny z zasadami matematyki sposób. Ale cóż...czekajmy końca.

oznacz moderatorów
agakotas81
#8 Zapaleniec#

U mnie nadal nie mozna  nic zrobic

oznacz moderatorów
joannawisla
#7 Wielbiciel#

5 min. temu u mnie zaczęło działać nie wiem czy przypadek ale po

Usunąć konto InPost w aplikacjach powiązanych allegro

Usunąć konto allegro w menagerze paczek inpost.

Wyloguj się z menagera InPost

Zaloguj się do menagera poprzez allegro, konto powiazesz automatycznie logując się przez allegro.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Fajne, ale nie działa tak samo jak przedtem

oznacz moderatorów
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

Usunąć konto InPost w aplikacjach powiązanych allegro

Usunąć konto allegro w menagerze paczek inpost.

Wyloguj się z menagera InPost

Zaloguj się do menagera poprzez allegro, konto powiazesz automatycznie logując się przez allegro.

oznacz moderatorów
Tuszunimo
#8 Zapaleniec#

próbowałam wiele razy - nie pomogło 

oznacz moderatorów
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

Działa zrób dokładnie tak jak piszę

Usunąć konto InPost w aplikacjach powiązanych allegro

Usunąć konto allegro w menagerze paczek inpost.

Wyloguj się z menagera InPost

Zaloguj się do menagera poprzez allegro, konto powiazesz automatycznie logując się przez allegro.

oznacz moderatorów
Tuszunimo
#8 Zapaleniec#

No właśnie dokładnie tak samo próbuję od rana i niestety u mnie nie przynosi to żadnego efektu. 

oznacz moderatorów
szydelkowakraina
#7 Wielbiciel#

Mam 2 konta, na jednym działa od godz. 15, na drugim nie działa,masakra jakaś !

 

oznacz moderatorów
green_boutique
#9 Pomysłodawca#

adamek1807 To nie ma nic do rzeczy. Nie działa i tak. Rozmawiałam z kurierem i mówi że większość firm ma ten problem. Nie dostał prawie wcale paczek paczkomatowych dzisiaj, ale kilka firm nadało paczki. Nie usuwali powiązań i u nich działało, ale to nieliczni szczęśliwcy. 

oznacz moderatorów
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

u mnie działa do tej pory g17:00, więc się chciałem tym podzielić z Wami.

oznacz moderatorów
bethke
#9 Pomysłodawca#

U mnie w końcu ta metoda zadziałała! Dzięki!!!

oznacz moderatorów
Ania20Pabianice
#7 Wielbiciel#

jest godzina 16:25 a problem nadal występuje. Już klienci wydzwaniają, a ja 70 paczek spakowanych i nie można ich nadać. Najgorsze w tym ze mają awarie i nawet nie wyświetla się żaden komunikat w tej sprawie. inpost dał ciała dziś i to po całości...

oznacz moderatorów
eHODOR
#7 Wielbiciel#

dalej nie działa problem nadal trwa i nikt nic nie mówi co jak i kiedy?

oznacz moderatorów
green_boutique
#9 Pomysłodawca#

sami nie wiedzą 😞

Tak dużej awarii nie było jeszcze. Od 7:00 rano większość firm nie może nadać paczek z Allegro. Nie ogarniają tego widocznie skoro jest 16:30 i nic się nie zmienia. 

 

oznacz moderatorów
Tuszunimo
#8 Zapaleniec#

Szkoda tylko, że przez cały dzień nie można było wprowadzić żadnego alternatywnego rozwiązania...przecież nie cały InPost padł, paczki poza allegro można nadawać tylko komu się to opłaca kiedy większość paczek to te z darmową dostawą. Przedstawiciele allegro i inpost powinni już dawno o tym pomyśleć. Ale po co...przecież finalnie nie im się oberwie. 😑

oznacz moderatorów
Tuszunimo
#8 Zapaleniec#

Po całym dniu narzekania, kilkudziesięciu "wiązaniach i rozwiązywaniach" kont w końcu i u mnie zadziałało - po kilkutysięczynym odświeżeniu 😄 

oznacz moderatorów