anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
pinsplash
#21 Demiurg#

@Deiv13  Polecam okulistę, optyka lub speca od IT aby pomógł wyszukać takie wątki na forum przed założeniem nowego...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
R4AutoLight
#8 Zapaleniec#

Nie działa od wczoraj jak i dzisiaj nie działa mimo wielu prób... a paczki leżą i czekają...

oznacz moderatorów
TESTEROMANIAK-PL
#9 Pomysłodawca#

Próbujcie to co napisałem, po około 2-5 minutach konta zaskoczyły może już problem rozwiązany.

 

Działa trzeba zrobić tak, w inposcie zakładka IMPORT ALLEGRO ,zarządzanie kontami- powiąż ponownie u nas zadziałało.Powodzenia sprzedający

oznacz moderatorów
Boxmet_Medical
#8 Zapaleniec#

Klikałem próbowałem kilkadziesiąt razy i zaskoczyło. Usuwałem, integorwałem, powiązałem ponownie - irytujące bo z 50 razy nie zadziałało. Zaskoczyło.

oznacz moderatorów
dawidof26_2007
#7 Wielbiciel#

Mi zadziałało po około 2 minutach 

 

oznacz moderatorów
flagi-shop
#7 Wielbiciel#

INPOST i ALLEGRO !!! czy ktoś w końcu naprawi ten dziadowski system integracji , klienci już wydzwaniają z pretensjami że nie maja numeru paczek do monitorowania i nie wysłaliśmy przesyłek.

oznacz moderatorów
allemaniak
#7 Wielbiciel#

Dołączam się! Wczoraj nie działało, dziś udało mi się wygenerować jedną etykietę i znów problem z integracją.

oznacz moderatorów
megagencja
#9 Pomysłodawca#

DOKŁAdnie !!!!!!!!!!U mnie tak samo.Wczoraj zadziałało,rano przez 30 minut też,a teraz znowu klapa.To już jest jakaś kpina.

oznacz moderatorów
paoka44
#8 Zapaleniec#

Może by tak jakaś informacja od Allegro dla klientów? Bo ludzie już pytają co jest z paczkami. Zaraz będzie po gwiazdkach albo jakieś negatywy. InPost jak nie działał tak nie działa. 

oznacz moderatorów
R4AutoLight
#8 Zapaleniec#

Próbowałem może już z 10 razy czyli jeszcze 40 i może zadziała? Przecież to kpina

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dziękujemy za wszystkie dzisiejsze sygnały w tej sprawie, na chwilę obecną zalecamy zamianę przeglądarki oraz odłączenie i ponowne połączenia konta Allegro. Przypominam również, że utrudnienia nie wpłyną na wyniki w panelu Jakość Sprzedaży. Zamówień, które nie zostaną zrealizowane w tym czasie, nie uwzględnimy w obliczeniach.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
euro-deal-sklep
#8 Zapaleniec#

Czyli winna jest przeglądarka?

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@euro-deal-sklep  * moim zdaniem nie - chyba że ktoś używa jakiegoś dziwoląga. Ja mam jedno konto zalogowane na Firefoksie, drugie na Chrome, i od wczorajszego popołudnia oba działają

oznacz moderatorów
seplast
#7 Wielbiciel#

Wczoraj do wieczora próbowałem usuwać i dodawać ponownie i szast prast wszystkie 4 konta zadziałały (na sam koniec dnia). Dzisiaj rano loguję się do managera paczek i już tylko jedno konto działa.... Głupa muszę z siebie robić przed klientami. Mam nadzieję, że allegro potraktuję opóźnioną wysyłkę jako awarie, a nie wywali mnie z SS bo tak tego nie zostawię..

oznacz moderatorów
CERAMTRANS2
#10 Popularyzator#

dziś znów nie działa ??????????????? wczoraj zaskoczyło o godz 16 i przerobiłem tyle paczek ile się dało ale dziś znów nawaliło

oznacz moderatorów
Blue-Petite
#9 Pomysłodawca#

 

U mnie działało z rana, na szczęście udało mi się utworzyć listy przewozowe. Teraz znowu siadło.

Niestety, klienci już się dobijają o paczki!!!

 

Zalecamy zamieszczenie info, że są problemy z InPostem. Może klienci wybiorą inną formę dostawy. Fakt, że nie wysyłamy na czas uderzy nie tylko w nas - sprzedających, ale też w Allegro.

Nie ma klienta, nie ma prowizji.

oznacz moderatorów
Michal266
#9 Pomysłodawca#

Wasze wypowiedzi są po prostu śmieszne, po co piszecie o tej przeglądarce skoro to nie jest tego wina, myślicie że nie mamy co robić ? Ja zacząłem nadawanie przesyłek na własny koszt w tym waszym smarcie. 17 lat prowadzę firmę i zawsze klienta traktuję poważnie.

oznacz moderatorów
n-parts
#9 Pomysłodawca#

Oj, grubo. Dzisiaj czwartek masa osób oczekuje że jutro otrzyma paczki jeszcze przed weekendem. Skoro nie umiecie rozwiązać tej sytuacji to może znajdzie zastępcze rozwiązanie. Moglibyście pozwolić powysyłać z pośrednikiem a później będziecie zwracać pieniądze na podstawie faktur. 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_ przeglądarka nie ma tu nic do tego. Ja przed chwilą jak się zalogowałem do menadżera paczek to miałem info, że "dostęp do Allegro wygasł, należy ponownie połączyć konto". Usunąłem więc powiązanie w Allegro, połączyłem jeszcze raz, a po tym otrzymałem info jak wczoraj "Trwa uzyskiwanie dostępu, upewnij się, że połączyłeś konta na stronie Allegro". To cyrk normalnie.

Dobrze, że wczoraj ok. 23 wygenerowałem zaległe etykiety bo już w ogóle miałbym rękę w nocniku. No, ale część rzeczy i tak czeka na nadanie etykiet 😞

@InPost może łaskawie napisalibyście o co tu chodzi????????????

 

oznacz moderatorów
Xard86
#10 Popularyzator#

U mnie wczoraj się nie udało, ale dziś pomogło ponowne powiązanie - w managerze w zakładce import allegro jest  taki żółty przycisk "Zarządzanie kontami" i tam rozwijanego menu "Powiąż ponownie". Kilkanaście sekund później paczki pobrane jak należy.

oznacz moderatorów