anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

prawidłowo, sprzedawcy nie mają możliwości doliczenia do kosztów tych przesyłek.

Sprzedałem ostatnio książeczkę za 3zł zapłaciłem prowizję od 3zł i paczkomat 8,99zł wysłałem paczkę na stracie.

oznacz moderatorów
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

tak to już przegięcie... Prowizja od kosztów przesyłki - masakra, ciekawe jakie ruchy będą dalej

oznacz moderatorów
zojkapl
#9 Pomysłodawca#

Allegro mi odpisało że problemy wystapily ze strony inpostu i trwają prace aby jak najszybciej rozwiazac ten problem. Nie zdaja sobie sprawy jak zaburzyli dzien przedsiebiorcy. 

oznacz moderatorów
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

jest to możliwe, bo poczta działa i pośrednik do nadawania paczek też

oznacz moderatorów
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

Tyle naszego, się wyżaliliśmy, a wina leży po stronie INPOST

oznacz moderatorów
HotAndNew
#8 Zapaleniec#

Prowizja od Prowizji:)

oznacz moderatorów
AndreGoods
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie działa... 

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Dokładnie, taka sama kicha jak przed dwiema godzinami. Konto de facto działa, ale nie da się zaimportować nowych przesyłek

oznacz moderatorów
Blu-movieS
#8 Zapaleniec#

Spróbowałem wszystkich możliwości i u mnie dalej nie można zaimportować allegro do Inpostu.  Pamiętam, że kiedyś juz ten problem mialem, ale dało się to rozwiązać. Niestety dzisiaj to nie działa. 

oznacz moderatorów
vogueshop_pl
#8 Zapaleniec#

na chwilę obecną (10:05) dalej to samo na 3 kontach, próby odinstalowania aplikacji, zmiany przegladarek itd nic nie dały.

oznacz moderatorów
ppal2
#8 Zapaleniec#

10:09 ------------ nadal awaria nic nie działa !!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów
milion1993
#1 Nowicjusz#

Witam,

Nie moge połączyc konta inpost z allegro. Cały czas widze komunikat : 

milion1993 - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

mimo tego ze wszystko zostało poprawnie wykonane. 

oznacz moderatorów
ppal2
#8 Zapaleniec#

Nadal nic nie działa 10:17 :((((((((((((( ----------------------- koszmar

oznacz moderatorów
muzyk28
#7 Wielbiciel#

i ręcznie też nie można wystawić listu, bo pisze że to jest przesyłka allegro i trzeba przez import. dzwoniłem teraz do Inpost i cały czas mówią że problem zgłoszony do działu technicznego i pracują nad tym

oznacz moderatorów
HotAndNew
#8 Zapaleniec#

Nadal to samo

oznacz moderatorów
EUPHORIES
#2 Obserwator#

Witam,

 

Co mam zrobić z telefonami i mailami od Klientów, którzy chcą wystawić nam negatywny komentarz ponieważ nie działa aplikacja paczkomaty prawidłowo? Co ze statusem super sprzedawcy?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zapytaj tu moderatorów, niektórzy zajmują się "duperelami' a nie tym co ważne. Mogę ci napisać gdzie maja sprzedawców ale doskonale sam wiesz.

oznacz moderatorów
plyty83
#7 Wielbiciel#

też mam ten kłopot na dwóch kontach, usuwań powiązanie, dodaje nowe konto i dalej ten komunikat,

oznacz moderatorów
deymon_pl
#10 Popularyzator#

U mnie też to samo, co na to ALLEGRO?

 

oznacz moderatorów
zojkapl
#9 Pomysłodawca#

Allegro kaze czekac 

oznacz moderatorów