anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
Kaz-Auto
#9 Pomysłodawca#

Działa. Weźcie usuńcie powiązanie. Zróbcie na nowo powiązanie. Po ponownym powiązaniu trzeba odświeżyć integrację z allegro.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Kaz-Auto niestety kilkakrotnie robiłem te czary mary , trzeba czekać ,aż serwery przxłkną 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kaz-Auto ten sposób to był tylko przypadek, że akurat Ci zadziałało. Ja w ciągu dnia robiłem tak wiele razy i nic to nie dawało.

U mnie ruszyło (ciekawe na jak długo) dosłownie z 30 sekund temu.

oznacz moderatorów
Kaz-Auto
#9 Pomysłodawca#

Byc może to fart. Walczyłem od rana nic nie zadziałało. Ufff teraz działa. 

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Jak pisałem, fakt, czy komuś już działa, czy nie, jest zapewne kwestią przypadku - albo obciążenia łącz prowadzących z danej okolicy w kierunku stacji kosmicznej InPost. Plamy na Słońcu tez mogą mogą mieć znaczenie 😎

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

Ja dostałam taką odpowiedź:

Uprzejmie informujemy o odnotowanych problemach z korzystaniem usług InPost przez użytkowników Allegro.
Problem jest analizowany oraz podjęto pilne działania naprawcze w celu przywrócenia pełnej funkcjonalności usług.
Uprzejmie proszę o ponowienie próby importu zamówień Allegro o późniejszym czasie.

oznacz moderatorów
BestHurtDrogeria
#9 Pomysłodawca#

Witam, w przypadku mojego menagera nadal nie działa? Nie wiem czy problem nadal leży po mojej stronie, czy dalej kwestia InPostu. Wykonałem wszystkie kroki z wcześniej uzyskanej instrukcji od konsultanta InPostu, ale menager nadal nie działa? Na stronie menagera loguje się przez Allegro, na stronie Allegro mam powiązane konto, ale nadal nie mogę generować etykiet (wyświetla się komunikat jak poniżej opisany w problemie). Może ja robię coś nie poprawnie. Proszę o pomoc.

 

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

u mnie również nie działa.... więc pewnie kwestia przypadku, że u niektórych działa a u innych nie

oznacz moderatorów
Kaz-Auto
#9 Pomysłodawca#

Spróbuj tak jak pisałem : usuń powiązanie. Zrób nowe powiązanie . Odśwież nowe powiązanie 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Kaz-Auto robilem to dokładnie jak piszesz n-ty już raz i nie działa 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

BestHurtDrogeria trzeba czekać , u mnie też nie działa 

oznacz moderatorów
MARMEXsklep
#9 Pomysłodawca#

U mnie nie działało cały dzień, ruszyło o 16.50 i wszystko już działa.

oznacz moderatorów
kenys_eu
#8 Zapaleniec#

@adamek1807 dzięki. Zrobiliśmy tak jak piszesz. Zadziałało natychmiast. Ps. Przed tym jeszcze wyczyściłem dane przeglądania i dopiero usunąłem i dodałem konto. Działa lux

oznacz moderatorów
Kaz-Auto
#9 Pomysłodawca#

A jak odświeżasz nowe powiązanie ?? : musi wyskoczyć ciąg znaków coś w stylu hasła i zatwierdzić.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

według mnie wszystko gra 

Data powiązania

 

brak nazwyID: b7360fa5-d6a3-4dbc-9aca-daac80c68abe
16 wrz 2020, 17:45
USUŃ POWIĄZANIE
Allegro GadaneID: 4ee5676233554c308a37bec1d7aab8e7
15 lip 2020, 14:02
USUŃ POWIĄZANIE
Elektroniczny NadawcaID: fbcaec56322848088492d2396c14dbbc
29 kwi 2020, 06:28
USUŃ POWIĄZANIE
oznacz moderatorów
sklepuno
#2 Obserwator#

My mamy trzy konta na jednym managerze - pierwsze zaczęło działać kilka godzin temu, drugie ok. pół godziny, a na trzecim dalej wyskakuje błąd. Robiliśmy kilka razy nowe powiązania ale mam wrażenie, że to niewiele daje. Chyba trzeba po prostu poczekać na swoją kolej.

 

oznacz moderatorów
Kaz-Auto
#9 Pomysłodawca#

W piątek zapowiada się przeciążenie paczkomatów. Dzisiaj powinna wszystkim ruszyć integracja.

oznacz moderatorów
al-max2016
#9 Pomysłodawca#

Po 120 próbach w końcu się udało

oznacz moderatorów
musicsklep_pl
#12 Orędownik#

U mnie zadzialalo usuniecie powiazania i powiazanie jeszcze raz, ale dopiero teraz.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@BestHurtDrogeria Zostań zalogowany na stronie "Import Allegro InPost", od czasu do czasu wciśnij F5 - kiedyś w końcu zaskoczy

oznacz moderatorów