anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja

majekz30
#8 Zapaleniec#

Witam czy przed wstawieniem jakiegokolwiek produktu jesteśmy w stanie zweryfikować jaką dany produkt będzie miał prowizje dla allegro?  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@majekz30 nie do końca, ale za sam produkt możesz sprawdzić, potem dochodzi smart, prowizja od przesyłki, czy w paczce będzie jeden produkt czy kilka itp. więc są tylko widełki 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@majekz30 dokładniej kwoty nie, bo to zależy jaką dostawę wybierze kupujący, ale orientacyjną kwotę możesz wyliczyć w kalkulatorze opłat i prowizji.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

majekz30
#8 Zapaleniec#

No ito trochę kiepsko ,że nie jesteśmy w stanie sprawdzić konkretu tylko widełki 😞 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA1
#9 Pomysłodawca#

I nie zdziw się, bo po sprzedaży też nie jest łatwo to policzyć. Prowizję jako taka owszem, ale już dopłaty rożne możesz dostać kiedyś tam, bo akurat np. DPD uzna, że paczka ze 100g herbaty przekroczyła wagę 30 kg i trzeba dopłacić i to nie będzie wcale w bieżącym miesiącu, ba w bieżącym kwartale

oznacz moderatorów

majekz30
#8 Zapaleniec#

Ja bym jeszcze chciała wiedzieć czy to jest normalne że mam sprzedaż za 70 zł a po odjęciu prowizji na moje konto trafia astronomiczne 20 zł...

oznacz moderatorów