anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przesyłka dpd oczekuje na nadanie

wiki0441
#13 Ambasador#

Witam, wczoraj nadałam 2 przesyłki DPD. Etykiety wygenerowałam przez NzA. Obie zostały wczoraj dostarczone do punktu nadawczego DPD. Do obu mam maila z DPD, potwierdzającego nadanie przesyłki. I obie mają w Allegro status "oczekuje na nadanie". Kiedy ten status ulegnie zmianie? Co mam powiedzieć klientowi, który pyta na postawie statusu w allegro, kiedy paczka zostanie wysłana? Proszę o pomoc  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Podaj numery zamówień, o które chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Podaję numery zamówień: d7efad40-e092-11ee-ad46-e71a189b5b50, 0c12a160-da15-11ee-8302-3120d6511b98

oznacz moderatorów

actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

Jeśli nadałaś przesyłki po wczorajszej wizycie kuriera w tym punkcie to zostaną zeskanowane dopiero dzisiaj gdy kurier je odbiorze. "Prawidłowe nadanie" według allegro jest w chwili zeskanowania paczki przez kuriera 🙂

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Dzięki za info. To właściwie oznacza, że powinnam znać godziny odbioru paczek przez wszystkich kurierów we wszystkich okolicznych punktach. Pracuję w centrum miasta wojewódzkiego, więc mam trochę żabek i innych punktów w okolicy. Do tej pory nadawałam paczki tam, gdzie miałam po drodze, więc nie zawsze wiem, przed którą godzina dostarczyć paczkę w danym punkcie. 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  może warto dodać status "dostarczone do punktu, czeka na kuriera", wtedy nie będzie nieporozumień?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Dziękuję za sugestię. Statusy przesyłek w naszym systemie zmieniają się automatycznie na podstawie informacji, które otrzymujemy od przewoźnika. Tak jak napisał wyżej @actp-sklep paczka jest nadawa w momencie, gdy kurier ją zeskanuje. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów