anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Pole nie może być puste" - co to znaczy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
WSautoParts
#9 Pomysłodawca#

Przy zamówieniu przechodzę do NADAJ PRZESYŁKĘ i dalej wypełniam wszystkie dostępne pola, ale kiedy robię ZAPISZ wyskakuje mi komunikat " Błąd przetwarzania Pole nie może być puste" i kiedy przewijam arkusz na samej górze pojawił się napis "Pole nie może być puste" powyżej Użytkownika, Przedmiotu i Metody Dostawy.

Dodam, że zamawiający wybrał metodę dostawy Kurier Pocztex.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
137 ODPOWIEDZI 137
swiatokularow2
#8 Zapaleniec#

kiedy próbowałem wysłać przesyłkę one box pojawił się komunikat ,że jest jakieś puste pole . Okazało się ,że chodziło o spację między nazwą ulicy a numerem w adresie odbiorcy. Dobrze że ktoś o tym wcześniej napisał na forum ,bo nie miałbym pojęcia o co chodzi. Ten komunikat jest bezsensowny i w niczym nie pomaga. Poza tym wysyłka była do automatu , którego adres był prawidłowy. Allegro pomogło na zasadzie , masz problem rozwiąż go sam. Ta weryfikacja chyba powinna być w momencie zamawiania i to kupujący powinien prawidłowo wpisać adres, ale przecież kupujący to święta krowa i nic nie musi. A my, sprzedawcy zawsze dostajemy wiecie gdzie. A jak się nie podoba to klient rozpocznie dyskusję albo wystawi negatywa. Co wy na to ?

oznacz moderatorów
Velobike
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

nie mogę zatwierdzić nadania paczki.

Nr zamowienia : 45044d80-e406-11ed-9afe-6f9f5ad3242c

Proszę uprzejmie o pomoc.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Velobike Sprawdź czy w Twoim adresie lub adresie odbiorcy nie ma braków, dodatkowych spacji czy innych błędów. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Velobike
#7 Wielbiciel#

Wg mnie wszystko się zgadza.

Velobike_0-1682518118301.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Velobike Nie mogłam zatwierdzić zdjęcia, ponieważ są tam widoczne dane i Twoje i kupującego, ale nie zgadza się 🙂 Brakuje spacji między ulicą a numerami budynku w adresie kupującego.  Popraw to proszę w narzędziu nadawczym, a problem nie powinie się już pojawiać.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Velobike
#7 Wielbiciel#

Kolejny problem już po poprawieniu danych ...:(

 

Velobike_0-1682581303420.png

Brak odpowiedzi z API InPost. Przesyłka nie została zamówiona. Spróbuj ponownie za chwilę.

 

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Velobike widzę, że masz wiele otwartych zakładek ze stroną Allegro. Proszę zamknij je wszystkie i spróbuj jeszcze raz w trybie incognito. Sprawdź jeszcze, czy masz doładowane konto InPost lub uregulowany rachunek. Jeśli mimo to nie uda Ci się wygenerować etykiety, skieruję Twoje głoszenie do dalszej weryfikacji. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Velobike
#7 Wielbiciel#

Próbowałem wszystkich sposobów. Zmuszony zostałem wysłać paczkę za dodatkową opłatą.

 

oznacz moderatorów
swiat_bylin
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry, mam problem z utworzeniem listu dla zamówienia 4fa96e71-e8d7-11ed-946c-e9d198eb1060

Klient wybrał punkt DHL POP. Wyskakuje komunikat "Pole nie może być puste"

 

EDIT: Już naprawione, klinet podał swój adres bez spacji.

oznacz moderatorów
Pet_house
#7 Wielbiciel#

Klient opłacił zamówienie i wskazał sposób dostawy kurierem UPS. Podczas tworzenia etykiety zapisuje błąd „błąd przetwarzania. Pole nie może być puste”. Co robić?

2023-05-07 223738.jpg2023-05-07 223437.jpg

oznacz moderatorów
Casemi1
#9 Pomysłodawca#

Klient nie napisał adresu dostawy liczy na przesyłkę na paczkomat . Allegro podaje mi info Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste mimo że napisałem adres paczkomatu jako odbiorcy. o jaki kod chodzi dokładnie .Wszystko jest napisane prawidłowo przeze mnie nr oferty: 14039360839

oznacz moderatorów
Casemi1
#9 Pomysłodawca#

nie było sprawy , jakaś zawiecha wszystkie dane powróciły na miejsce jak tylko tu napisałem , dzięki

oznacz moderatorów
marekklima
#8 Zapaleniec#

witam mam ten sam problem, dane są podane poprawne a wyskakuję coś takiego ,,

Błąd przetwarzania

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2}"

oznacz moderatorów
vonPudlitz
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo

oznacz moderatorów
Bike-Mania
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
RiderStore
#2 Obserwator#

Witam,
ten sam problem

Błąd przetwarzania

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2}"


wysyłka za pośrednictwem Allegro One Box, One Kurier

 

oznacz moderatorów
ISELLNET
#7 Wielbiciel#

To samo u mnie chyba cos sie rypnelo, nie moge nadac paczkomatem 😕

oznacz moderatorów
Motobiedronka
#2 Obserwator#

problem dalej istnieje

oznacz moderatorów