anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Różne opisy

MAMY ROZWIĄZANIE!
chmielewskypiotr
#1 Nowicjusz#

Cześć,

puściłem właśnie swój pierwszy produkt na allegro i niektórzy znajomi zgłaszają mi, że opis jest "dziwny". 
Jakby pisał go chińczyk i wrzucił do tłumacza. 

Dziwne jest to bo jedni mają dobrze, a inni nie. W ustawieniach mam poprawnie.
Robi się tak niezależnie czy przeglądarka czy aplikacja na telefonie.

Jak temu zaradzić?

image (1).png
IMG_5863.jfif

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@chmielewskypiotr podaj proszę numer oferty, sprawdzę co się dzieje z opisem. 😊

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Sa_nova autor wątku pisze ,że ma wystawioną tylko jedną ofertę , nie trudno ją znaleźć 16686314441, @chmielewskypiotr nie widzę nic niepokojącego w Twojej ofercie .

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria faktycznie! dziękuję za spostrzeżenie. 😊 @chmielewskypiotr przekazałam Twój przypadek do działu technicznego, żeby sprawdzili ofertę. 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@chmielewskypiotr 

Nie wiem o co chodzi. Ja mam tak.

------------------------------------------------------

TWÓJ KLASER WSPOMNIEŃ

Witaj w świecie wspomnień!

Ten klaser został stworzony specjalnie dla Ciebie. Niezależnie od tego czy masz 5, czy 15 lat, to Ty decydujesz, co znajdzie się na jego kartach. Może wypełniać go razem z Tobą także Twoja rodzina – to doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu i tworzenie pamiątek.

Jak to działa? W klaserze znajdziesz różne hasła, na przykład "port". Twoim zadaniem jest zrobić zdjęcie związane z tym hasłem, wywołać je w formacie 15x10 cm i wkleić do odpowiedniego miejsca w klaserze.

Pod zdjęciem znajduje się miejsce na opis – to Twoja przestrzeń, aby opowiedzieć historię związaną z tym zdjęciem, a także informacje: kiedy, gdzie, z kim i jak trudno w skali od 1 do 10 było zrobić to zdjęcie.

Nie musisz odtwarzać scenerii z obrazka, które przedstawiają hasło. To Twój album i to Ty decydujesz, jakie zdjęcia i wspomnienia chcesz w nim umieścić. Twoja kreatywność i wyobraźnia są tutaj najważniejsze!

Co znajdziesz w środku?

  • Oczywiście spis treści, który pomoże Ci szybko odnaleźć interesujące Cię hasła.
  • Tabelka do odhaczania haseł, które już zostały uzupełnione. Dzięki temu Twoje postępy będą łatwo widoczne. Numer w tabelce odnosi się do numeru strony z hasłem
  • 90 haseł do wypełnienia i dodatkowe 10 pól na hasła, których według Ciebie zabrakło w klaserze.

Na koniec pamiętaj, że ten klaser to Twoja osobista podróż.

Każde zdjęcie, każdy opis to mały kawałek Twojego świata.

Baw się dobrze, odkrywaj nowe miejsca, dokumentuj swoje przygody i twórz niezapomniane wspomnienia.

 

oznacz moderatorów
chmielewskypiotr
#1 Nowicjusz#

@ART_FOTO @Sa_nova @mdrogeria @serwis-texas znalazłem problem.
Było włączone jakby automatyczne tłumaczenie języka polskiego.
Więc język polski automatycznie tłumaczył się na polski

image (1).png

oznacz moderatorów