anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

recenzja

Amber_Turbo
#7 Wielbiciel#

Witaj, klient złożył zamówienie na część samochodową, po otrzymaniu zostawił negatywną opinię, że część nie pasuje. Zadzwoniłem do niego, aby wyjaśnić, w czym problem. Podał mi numer swojej części i powiedział, że jego samochód jest z roku produkcji 2020, a w ogłoszeniu napisane jest, że pasuje do samochodów do 2018 roku. Klient po prostu się pomylił. Natychmiastowo otrzymałem minus 550 punktów i usunięto opcję dostawy Smart. Jak postąpić w tej sytuacji? Towar jest wysokiej jakości, klient po prostu się pomylił, ale również nie zwraca towaru.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Amber_Turbo
#7 Wielbiciel#

Okazuje się, że w takiej sytuacji każdy może kupić, wystawić złą opinię i zakończyć działalność na Allegro.

oznacz moderatorów

Amber_Turbo
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

W takiej chwili ogromnie żałuję, że usunięto mozliwośc wystawiania ocen kupujacym, po prostu czuja sie oni bezkarni i szastają negatywami na prawo i na lewo. Jakby była groźba, nazwijmy po imieniu "komentarza odwetowego" to juz nie byłoby tylu nieslusznych negatywow a i sprzedawcy wiedzieliby z kim mają do czynienia. Rozumiem, że mozna sie pomylić, ale czemu karać za to sprzedawcę i to bez zadnej możliwości obrony ??  To po prostu głupota allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale co chcesz konkretnie? zmienić ocenę to sprawa wyjaśniona i nich kupujący ja zmieni. Zwrot towaru i zakup prawidłowej!

oznacz moderatorów

Amber_Turbo
#7 Wielbiciel#

Chcę, aby usunięto nieuczciwe recenzje na temat mojego produktu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro raczej Ci nie usunie.

oznacz moderatorów

Amber_Turbo
#7 Wielbiciel#

wtedy każdy może zostawić jedną gwiazdkę, a sklep straci punkty

oznacz moderatorów

Amber_Turbo
#7 Wielbiciel#

Dlaczego Allegro również nie pisze do klienta i nie pyta, jaki jest prawdziwy powód?

oznacz moderatorów

-Quantic-
#8 Zapaleniec#

Czyli trafił Ci się klient-idi.ota, który przez własną pomyłkę był jeszcze na tyle bezczelny, żeby wystawić Ci negatywa. 

Allegro nic z tym nie zrobi, bo tutaj nawet tacy kupujący są traktowani jak święte krowy, a sprzedawca ma takim się kłaniać i lizać im buty.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Amber_Turbo Allegro nie tknie palcem tego komentarza.
Jedyna opcja to dogadanie się z kupującym a jeśli to nie pomoże to zostaje tylko przedsądowe wezwanie do usunięcia oceny i w przypadku braku efektu powództwo cywilne.

oznacz moderatorów

Amber_Turbo
#7 Wielbiciel#

Jestem przekonany, że wygram sprawę, jego recenzja jest nierzetelna, teraz nie odbiera telefonu i nie odbiera.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jak wygrasz to się tu pochwalisz! a jak nie wygrasz to się pochwalisz?

oznacz moderatorów

Amber_Turbo
#7 Wielbiciel#

ок

 

oznacz moderatorów