anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uśmiałam sie i co dalej?

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Screenshot_7.png

Czy szanowne allegro może mi wyjaśnić jak w razie czego mam spakować w jedna przesyłkę budynek z gierki przeglądarkowej oraz np książkę w wersji papierowej. Bo nijak nie wiem? Niby śmieszne ale jak wziąć pod uwagę, że jeszcze nie dawno pisaliście tam sprzedający poleca" budynek z tej samej gierki do książki papierowej to tylko usiąść i zapłakać. Nie wiem czy to poprawa czy pogorszenie.

Chciałam nawet założyć oddzielne konto dla przedmiotów z wysyłka elektroniczną. Ale od miesiąca nikt nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie. Jaki czas dostawy system będzie wyświetlał w takich ofertach po upłynięciu tego statystycznego miesiąca (ustawienie wysyłka w 24h)?

Nie wiem, mam śmiać się czy płakać czy iść napić...??? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zawsze możesz liczyć na słowa otuchy od portalu "Przykro nam że cię spotkało coś takiego " ,nie ma co płakać i chyba lepiej coś sobie golnąć na uspokojenie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Golnięcie już ma za słaby kaliber, dopiero znieczulenie młotkiem na nfz 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Przez ostatnie 2 lata wypiłam 2x po 1/2 puszki więc mnie każde mocno trzepnie xD.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @AnnaG-Antyki. Produkty cyfrowe wysyłasz drogą mailową, a produkty fizyczne w klasycznej paczce - to jedyny sposób. Propozycja ''Zamów w jednej przesyłce'' nie rozgranicza w tym przypadku produktów cyfrowych i fizycznych - chodzi o sam fakt połączenia zamówień u jednego sprzedającego. 

Jaki czas dostawy system będzie wyświetlał w takich ofertach po upłynięciu tego statystycznego miesiąca (ustawienie wysyłka w 24h)? - bez dostępu do danych liczbowych nie będziemy w stanie tego obliczyć. To hipotetyczna sytuacja, bez przełożenia na konkretne przykłady. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, w jaki sposób będziesz realizować zamówienia. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@MiMary uśmiałem się, poprawiłaś mi humor

Propozycja ''Zamów w jednej przesyłce'' nie rozgranicza w tym przypadku produktów cyfrowych i fizycznych - chodzi o sam fakt połączenia zamówień u jednego sprzedającego.

Ja bym ten problem rozpatrzył używając fizyki kwantowej

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kot_Schr%C3%B6dingera

Wysyłając taką jedną łączoną przesyłkę jest ona jednocześnie w dwóch stanach kwantowych

wysłana mailem lub wysłana pocztą - resztę dopowiedzcie sobie sami 🙂

ale na poważnie:

@AnnaG-Antyki sytuacja jest prosta i metoda @MiMary jest zbędna

wysyłasz towar łącznie pocztą, inpostem - zamieszczasz kartkę z kodem/linkiem do pobrania zawartości cyfrowej - analogicznie jak gry pudełkowe na steam

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ale tu nie ma żadnego linku. Ja po prostu wysyłam surowiec przez handelek w grze. To nie jest kod. Tylko sobie kiedyś grałam, zrobił się nadmiar surowców, o dziwo łatwo się sprzedało i się rozwinęło. Dlatego jest to tak śmieszne. Bardziej chodziło mi to, ze allegro powinno zwrócić uwagę na to co do czego poleca. Bo na razie robią to całkowicie bez ładu składu. Jest to całkowicie losowe. O ile można się uśmiać widząc polecenie wazonu do książki to polecanie produktów cyfrowych do tych z normalną wysyłką to po prostu żenada...

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jakich danych liczbowych? Wasz system nie traktuje tego jako wysłane, bo zwyczajnie nie macie jak tego sprawdzić. Gdyby jeszcze działało oznaczanie przez sprzedawcę jako "wysłane" ale to nic nie znaczy dla systemu wiec po co pisać o jakichkolwiek danych skoro ich i tak nie uwzględniacie? To jest stała sytuacja, oznaczam 24h i jedynym potwierdzeniem jest ewentualny komentarz klienta. lub moje oznaczenie zamówienia jako wysłanego. Tutaj odpowiedź powinnam dostać w 5 minut, ponieważ żadne czasy wysyłek, kurierów itp nie wpływają na sytuację.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

A co na to AI?

oznacz moderatorów