anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wiadomość oczekuje na odpowiedź

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dreptaki_sklep
#9 Pomysłodawca#

Kupujący napisał wiadomość o 1:04, odpowiedziałem mu o 7:06 a o 15:04 dostałem ponaglenie od Allegro, iż pytanie Kupującego pozostaje bez odpowiedzi, co negatywnie wpłynie na moją ocenę sprzedawcy. O co chodzi? Może moderatorzy  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   mi podpowiedzą?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dreptaki_sklep Cześć, a o którą wiadomość chodzi? Pokaż to proszę na zrzucie ekranu. Czy rzeczywiście została dostarczona do klienta, czy nie jest np. wyszarzona lub oznaczona błędem? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Dreptaki_sklep
#9 Pomysłodawca#

Przechwytywanie.JPG

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dreptaki_sklep Dziękuję za zrzut, sprawdzę tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dreptaki_sklep Już mam odpowiedź — w nocy przeprowadzaliśmy niewielkie testy i przez to mogą pojawiać się niespójności, ale proszę, żebyś zignorował to powiadomienie, wszystko jest w porządku 🙂 Przepraszam Cię za tę sytuację! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Dreptaki_sklep
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka  Bardzo dziękuję za informację i szybką odpowiedź. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Dreptaki_sklep
#9 Pomysłodawca#

@ko_alkaDziękuję za szybką reakcję. Jeszcze dołączam zrzut z maila.Przechwytywanie1.JPG

oznacz moderatorów
NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

  @ko_alka  Nie tylko teraz działało z opóźnieniem, np. mail wysłany 28.2.2024 19:57 dotarł na allegrowe konto Klienta 03:04 29-go lutego. Wcześniej też tak było, gdy nawet po kilku minutach odpisałem, to pojawiało się w systemie sporo później i ten czas liczyło do szybkości odpowiedzi.

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ach znów nocne manewry i sprawdzanie cierpliwości i wytrzymałości . Dla niektórych to zdrowie psychiczne jest nic nie warte.

oznacz moderatorów