anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam wystawiłem ofertą w której wpisałem dostępne 4 szt. a allegro sprzedało 5 szt. Co z tym dalej.

PHUBorzymowski
#7 Wielbiciel#

Witam wystawiłem ofertą w której wpisałem dostępne 4 szt. a allegro sprzedało 5 szt. Było jedno zamówienie 3szt. które już wysłałem a dziś wpadło 2 zamówienie na 2szt. W Baselinkerze stan wynosi -1szt. Chodzi o ofertę 16579423521 https://allegro.pl/oferta/przelacznik-loratap-sc500w-wifi-16579423521 . Pomocy.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Uważasz że błąd w systemie?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PHUBorzymowski Z tego co widzę, to w zamówieniu numer 4835e980-8862-11ef-9c18-3723d80fcbb7 sprzedano dwie sztuki, a w 96fa8161-8877-11ef-87d9-2df4fbef5083 jedną sztukę tego produktu oraz po jednej sztuce dwóch innych produktów. W każdym razie ze wskazanej oferty zakupiono w sumie trzy sztuki. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PHUBorzymowski
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2024-10-13 214231.pngZrzut ekranu 2024-10-13 214247.png

oznacz moderatorów

PHUBorzymowski
#7 Wielbiciel#

Na  scrinach widać raz zamówione 2 szt. a raz 3szt.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale różne!

oznacz moderatorów

PHUBorzymowski
#7 Wielbiciel#

Co różne? Bo nie łapie.

oznacz moderatorów

PHUBorzymowski
#7 Wielbiciel#

A numery zamówień to 34190230-8983-11ef-9ba1-3d9eb574dbf9 2szt. i 19114661-8892-11ef-95de-87deba44aa82 3szt.

oznacz moderatorów

PHUBorzymowski
#7 Wielbiciel#

w_kiwi numery zamówień które pani podała to raczej nie zamówienia z mojej aukcji bo nie mogę ich znaleźć.

oznacz moderatorów

PHUBorzymowski
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@PHUBorzymowski czyli wszystkie sprzedane przedmioty są takie same (mają ten sam numer oferty)?

oznacz moderatorów

PHUBorzymowski
#7 Wielbiciel#

Tak widać to na scrinach. A nr. Zamówień które podała moderatorka to nie zamówienia z mojego konta. Podałem właściwe nr. Zamówień ale nikt nie odpowiada. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@PHUBorzymowski zrzutów nie widać bo moderacja nie odsłoniła bo pewnie są dane osobowe. 

Podaj numery tych zamówień to ktoś z moderacji to sprawdzi 

oznacz moderatorów

PHUBorzymowski
#7 Wielbiciel#

Niema danych osobowych. Widać zrzuty tylko nie zawsze się załadują. Nr zamówienia podałem wyżej.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PHUBorzymowski Zweryfikowałam tę kwestię i ta oferta została wystawiona właśnie z liczbą sztuk 5. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PHUBorzymowski
#7 Wielbiciel#

Napewno były 4szt bo nawet w baselinkerze teraz mam -1szt na stanie a baselinker ofertę pobrał z allegro do magazynu czyli ewidentnie były wystawione 4szt.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PHUBorzymowski Przykro mi, ale w systemie widzę, że za pośrednictwem przeglądarki internetowej (czyli bezpośrednio z platformy Allegro, a nie na przykład przez API) w ofercie została wprowadzona liczba sztuk 5.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PHUBorzymowski
#7 Wielbiciel#

No to dlaczego w baselinker mam -1 szt skoro baselinker pobrał ofertę do magazynu z allegro. Tak oferta była wystawiana przez przeglądarkę i zaraz po wystawieniu kilku ofert pobrałem je do baselinker. I on pobrał 4szt w ofercie bo teraz mam -1szt. Mam pisać do nich o raport z importu ofert?

oznacz moderatorów

PHUBorzymowski
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Screenshot_20241014_134547_Chrome.jpg

 wasz system musiał coś namieszać bo nawet baselinker na logach pokazuje że od początku było 4szt. Proszę coś z tym zrobić i wyjaśnić kupującemu ta sytuację bo teraz on zamówił towar którego nie mam na stanie przez wasz błąd.

oznacz moderatorów