anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłudzenie danych

nieprosty
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Właśnie dostałem prośbę o podanie adresu email, żeby kupujący mógł dokończyć transakcji. Z tego co widzę jest to po prostu próba wyłudzenia danych. Dlatego chciałem zgłosić to konto. Nie mogę jednak wejść w dokładniesze dane tego konta jak to co widać na screenie. 

Screenshot_20240311_175112_pl.allegro.sale.jpg

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tu też możesz zgłaszać a nasze moderatorki  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  w wolnej chwili zweryfikują tę próbę.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nieprosty Dziękuję, zlokalizowałam już to konto i zgłosiłam do zabezpieczenia. Dzięki!

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nieprosty
#8 Zapaleniec#

Dziękuję.

oznacz moderatorów

nieprosty
#8 Zapaleniec#

No i znowu moja oferta zablokowana przez "prośby" o adres email. Tym razem poparte nawet zrzutami ekranu. To masakra jakaś jest. 

Screenshot_20240318_162623_pl.allegro.sale.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nieprosty Dziękuję za zgłoszenie, konto zostało zablokowane 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nieprosty
#8 Zapaleniec#

Droga Olo. Dziękuję bardzo za to co robisz. Ja się zastanawiam czy te próby wyłudzenia danych to są jakoś systemowo zorganizowane ( czy ktoś tam siedzi po drugiej stronie i tak szuka ofiar jeden po drugim. Z tego co widzę to jest na taką skalę, że głowa mała. 😕

oznacz moderatorów

nieprosty
#8 Zapaleniec#

I kolejne próby wyłudzenia danych. To tak przynajmniej jedna na ogłoszenie... Ręce opadają. 😕

Screenshot_20240329_213719_pl.allegro.sale.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@nieprosty dzięki, to konto również jest już zablokowane. Jeśli chodzi o konta, które próbują wyłudzić informacje to nie jest to jeden człowiek, który ich szuka, ale mamy mechanizmy, które je wyłapują i automatycznie blokują. Algorytmy nie są jeszcze doskonałe, dlatego nie jesteśmy w stanie znaleźć do wszystkich i dlatego otrzymujecie takie wiadomości. Oczywiście po zgłoszeniach od Was my blokujemy je ręcznie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

nieprosty
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!

oznacz moderatorów