anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Zablokowane konto

#7 Wielbiciel#

Witam, jestem poczatkujacym sprzedawca. Zainwestowalem ponad 12 tysiecy w towar i zalozylem dzialanosc gospodarcza w celu sprzedazy tylko i wylacznie na allegro. Zwrocilem sie do administracji o pytanie ze zamierzam wystawic duzo aukcji nie majac pozytywnych komentarzy i czy nie bede potraktowany jako potencjalny oszust. A tutaj zonk dostalem blokade na konto + dodatkowa weryfikacje. Zdjecia dowodu selfie + zdjecia towaru z dowodem. Wszystkie zalaczniki wyslalem, od siebie wyslalem tez faktury od dystrybutora. Otrzymalem dwie wiadomosci. Jedna ze konto nie zostalo zweryfikowane pomyslnie i zostanie zablokowane a druga twoje konto do wyplat jest aktywne. Sprawa zajmowal sie Pan Michal z dzialu bezpieczenstwa.

Highlighted

Zablokowane konto

#10 Popularyzator#

w czym ci pomoc

Highlighted

Zablokowane konto

#7 Wielbiciel#

Prosze o odblokowanie konta

Highlighted

Zablokowane konto

#13 Ambasador#

To PiSz do allegro. Tu jest forum użytkownikow. Takich samych jak ty. 

Highlighted

Zablokowane konto

Moderator
Moderator

@IT_Zegadlo Poczekaj na kolejną odpowiedź w korespondencji o numerze 10571452. Wkrótce ją otrzymasz.

Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Natalia
Allegro Gadane
Moderator
Highlighted

Zablokowane konto

#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Nie kwestionujemy prawdziwości zdjęć. Jednak opierając się na danych, którymi dysponujemy weryfikacja nie mogą zakończyć się pomyślnie. Konto nie zostanie odwieszone. Tak mi odpisal Pan Michal z dzialu bezpieczenstwa. Nic nie zrobilem i z automatu jestem zablokowany na allegro jest to dziwna sytuacja. Prosze o konkretna odpowiedz co mam zrobic aby konto zostalo odblokowane

Highlighted

Zablokowane konto

#10 Popularyzator#

byl opisany przypadek na forum wymaganiem byly oceny kupujacych

Highlighted

Zablokowane konto

#10 Popularyzator#

ile aukcji sprzedanych

Highlighted

Zablokowane konto

#7 Wielbiciel#

Zadnych aukcji sprzedanych nawet zadnej nie wystawilem, zwrocilem sie do serwisu z pytaniem ze mam do wystawienia duzo aukcji a jestem na allegro kilka dni i mam 0 komentarzy i czy nie bede potraktowany jak potencjalny oszust i co mam zrobic w takiej sytuacji. Wiec zostalem poproszony o wyslanie zdjec dowodu z towarem, selfi z dowodem + od siebie wyslalem faktury od dystrybutora. To co odpisal Pan Michal z dzialu bezpieczenstwa napisalem wyzej. Konto mam zablokowane 0 odpowiedzi. Nie wiem co mam robic

Highlighted

Zablokowane konto

#9 Pomysłodawca#

@IT_Zegadlo, pewnie powiązanie z innym zablokowanym kontem. To częsty przypadek.

Highlighted

Zablokowane konto

#10 Popularyzator#

@IT_Zegadlo Właśnie czy czasem nie miałeś innego konta zablokowanego lub ktoś z kim robiłeś interesy ? 

Highlighted

Zablokowane konto

#7 Wielbiciel#

Niestety nie robilem z nikim interesow kto ma zablokowane konto tzn nie kupowalem na allegro. Dzial bezpieczenstwa nie sprecyzowal wiadomosci dlaczego weryfikacja nie przeszla pomyslnie mimo wyslanych wszystkich zalacznikow.

Highlighted

Zablokowane konto

#9 Pomysłodawca#

@IT_Zegadlo, tu raczej chodzi o to czy sprzedawałeś, a nie kupowałeś.

Highlighted

Zablokowane konto

#7 Wielbiciel#

Nic nie sprzedawalem i nic nie kupowalem

Highlighted

Zablokowane konto

#9 Pomysłodawca#

@IT_Zegadlo, nie kupowałeś, nie sprzedawałeś i nigdy wcześniej nie maiłeś nic wspólnego z Allegro?

Highlighted

Zablokowane konto

#7 Wielbiciel#

Nie i nie otrzymalem odpowiedzi od serwisu dlaczego weryfikacja nie przeszla pomyslnie.

Highlighted

Zablokowane konto

#12 Orędownik#

@IT_Zegadlo  Zadałeś dziwne pytanie więc ktoś coś pomyślał i jest efekt.Nikt nie lubi pytań a tym bardziej jak nie wie co odpowiedzieć.

Highlighted

Zablokowane konto

#7 Wielbiciel#

No dobrze ale co pomyslal ? Cos zrobilem nie tak ?

Highlighted

Zablokowane konto

#7 Wielbiciel#

Prosze o konkretna odpowiedz od administracji allegro lub Pana Michala z dzialu bezpieczenstwa.

Highlighted

Zablokowane konto

#9 Pomysłodawca#

@IT_Zegadlo, w zasadzie nikt nie pyta Allegro czy może sprzedawać. Każdy kto zakłada konto jest weryfikowany przez serwis. Twoje pytania spowodowały zainteresowanie twoją osobą i coś się znalazło.