anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana nazwy katalogu

polstroj
#7 Wielbiciel#

Cześć, chcieliśmy stworzyć ofertę sprzedaży jednej aukcji, dla przykładu

polstroj_0-1719379414303.png

https://allegro.pl/oferta/adapter-do-bezprzewodowego-apple-carplay-android-auto-15912412632

wstawiłem tutaj nowy kod ean, niepowiązany z żadnym produktem, a nazwa katalogu po jakimś czasie zmienia się na "Radio samochodowe CarPlay/Android Auto". Nie jest to radio, a jedynie adapter do systemów android auto/apple carplay.

Moja wcześniejsza aukcja z produktem niepowiązanym katalogiem miała o wiele lepszy wynik, oraz wyświetlała się po wpisaniu frazy "Adapter apple carplay" w przeciwieństwie do tych wymienionych, które się nie wyświetlą, pomimo, że są na promowaniu.

polstroj_0-1719390778287.png

Jeśli dany kupujący chce kliknąć w przycisk wskazany na powyższym screenie, nie wyświetlą mu się żadne produkty, choć mam wystawione dwie sztuki adapterów

 

ta sama sytuacja występuje z tą aukcją:

polstroj_1-1719390869131.png

https://allegro.pl/oferta/adapter-do-bezprzewodowego-apple-carplay-android-auto-15906279695

https://allegro.pl/oferta/adapter-do-bezprzewodowego-apple-carplay-android-auto-15912412632

 

Czy można w jakikolwiek sposób zmienić ten tytuł katalogu, lub w najlepszym przypadku, całkowicie usunąć katalog dla obu produktów? oraz co zrobić w przypadku opcji ,,Inne przedmioty sprzedającego z kategorii Radioodtwarzacze" gdy nie wyświetli się tam żaden nasz produkt, a mamy wystawione dwa



 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@polstroj Widzę, że już odłączyłeś ofertę od katalogu. Sugerowałabym jednak zgłoszenie błędu w produkcie i połączenie z nim oferty. Proszę, podaj mi kod EAN tego produktu. 

Jeśli chodzi o opcję "Inne przedmioty sprzedającego z kategorii Radioodtwarzacze", to u mnie działa ona poprawnie. Do weryfikacji problemu potrzebowałabym zrzutów ekranu lub najlepiej nagrania z podejmowanej próby wybrania tego przycisku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

polstroj
#7 Wielbiciel#

tak, zglosilem blad opcja na dole karty i faktycznie katalog sie usunal, lecz jeden dalej jest polaczony w katalog

Film z opcji inne urzadzenia sprzedajacego w kategorii radioodtwarzacze  tutaj wklejam jak to u mnie wygląda.


jeden adapter jest już faktycznie dobrze wystawiony, lecz teraz kwestia z drugim

polstroj_0-1719398687856.png

 

tutaj niestety dalej jest napis radio carplay/androidauto

jego kod EAN (GTIN): 5035340221544

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@polstroj Upewnij się, proszę, czy nie masz włączonego widoku biznesowego. W tej ofercie nie udostępniasz opcji faktury FV, dlatego nie będzie ona widoczna dla kont firmowych. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

polstroj
#7 Wielbiciel#

faktycznie mój błąd, był to widok biznesowy dziękuje za pomoc w tej kwestii, jednak prosiłbym dalej o pomoc z moim drugim produktem na którym jest napisane radio apple carplay/ android auto

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@polstroj Najpierw musiałbyś uzupełnić dane produktu w bazie GS1. Gdy zostaną one zatwierdzone, możesz zgłosić błąd w produkcie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów