anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak potwierdzenia nadania zwrotu InPost

patcze03
#1 Nowicjusz#

Witam. Wczoraj popołudniu nadałem zwrot paczki InPost poprzez allegro Smart, paczka została nadana poprawnie, lecz nie dostałem powiadomienia, że paczka została że rejestrowana w paczkomacie numer przesyłki to 600000877270846016055864

A status "paczka w przygotowaniu" jak mogę odzyskać paczkę lub co zrobić żeby kurier zabrał paczkę z paczkomatu? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@patcze03 po co drugi post ??? paczki wyciągają zależy od rejonu 14 czasem 16 więc poczekaj do wieczorka 🙂 Wyciągnie to zmieni status 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 system nie odnotował nadania , wirtualnie skrytka jest pusta !!!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria a nie jest tak że przy wyciąganiu dopiero zmienia się jak kurier skanuje - nakleja etykietę ?  Jak tak to autor ma problem 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 nie , nadanie w paczkomacie zmienia status przesyłki oraz idzie powiadomienie sms oraz e-mail do nadawcy potwierdzające fakt .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria to wprowadziłem w błąd, najmocniej wszystkich przepraszam, w ramach kary będą dziś wieczorkiem dwa browarki 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 kszynka piwa !! 😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@patcze03 dzwoń na infolinię Inpost zanim drugo nadający otworzy skytkę / w systemie jest pusta ! / i Twoja paczka mu się przyklei ... tak niechcący .

oznacz moderatorów

patcze03
#1 Nowicjusz#

  @@_alk @mr_oma @la_nika @nat_not @Witam. Wczoraj popołudniu nadałem zwrot paczki InPost o numerze 600000877270846016055864, paczka została nadana kodem zwrotu podanym przez allegro, do tej pory nie dostałem informacji o nadaniu przesyłki, a status przesyłki jest " paczka w przygotowaniu" co mogę w tym temacie zrobić, aby odzyskać paczkę lub żeby kurier ja odebrał x paczkomatu? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@patcze03 pewnie dziś koło 15 wyciągną 🙂 poczekaj do wieczorka i wróć jak nie zmieni statusu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów