anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę kupić Smart! w promocyjnej cenie (39,99 zł)?

kamil199418
#7 Wielbiciel#

Miałem wykupiony pakiet Allegro Smart Student który już wygasł. Chciałbym dzisiaj zakupić zwykłe Allegro Smart. Czy jest to możliwe?

oznacz moderatorów
92 ODPOWIEDZI 92

mastermind_
#7 Wielbiciel#

Ktoś dostał jakiegoś maila?  Już pare dni kiedy nie ma jak kupić rzeczy bo nie wiadomo co z tym smartem. Naprawdę 4 dni zajmuje by ogarnąć taka prosta rzecz?

oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Mam dokładnie ten sam problem.

Musiałem kupić za 59,90, bo za 39zł mi się nie pojawiło.

Chciałem anulować, to zamiast anulować od razu, napisane mam że dopiero 16 grudnia zostanie wyłączone !! Niemożliwe. To jakiś żart.

Jak to anulować i włączyć możliwość zamówienia za 39zł ?

oznacz moderatorów

mastermind_
#7 Wielbiciel#

Nikt nic odpisuje z moderacji ani nie działa w tym kierunku więc nie spodziewaj się że coś zostanie załatwione. Moderatorki tylko piszą farmazony ze wyślą maile ale nikt nic nie dostał od ponad tygodnia. Gdy się upominasz to ci powie panienka że masz być cierpliwym. Żenujące!

oznacz moderatorów

agaflak12
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Chce zakupić allegro smart za 39 zl , w promocji Black friday, niestety ta opcja nie pojawia mi się ?

co mogę zrobić żeby skorzystać z tej promocji ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@agaflak12 ta promocja jest skierowana do grupy konkretnych użytkowników, więc jeśli nie dostałaś informacji, że należysz do tej grupy, przykro mi, ale nie możesz z niej skorzystać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

agaflak12
#7 Wielbiciel#

To po co piszecie w Internecie o

allegro smart za 39 zl na black friday , skoro to tylko dla wybranej grupy osób?

oznacz moderatorów

ola_malutka
#7 Wielbiciel#

Jedna wielka ściema. Co roku wykupuje smart w niższej cenie a w tym roku podobno się nie załapałam 🤣 wyłączyłam już te zgody bo mam taki śmietnik przez to na poczcie. Żenada że po 18 latach zamawiania mi się nie należy 🤣 będę powoli zawijać z allegro skoro tak traktują stałych klientów! Kupiłam rok za 49 bezpłatnych dostaw u konkurencji. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Organizator grupy family nie ma zniżki na smarta

oznacz moderatorów

wingstek
#8 Zapaleniec#

Wg allegro promocja skierowana była do członków grupy rodzinnej, ale założyciel nie jest traktowany jak członek tej rodziny. Jak to rozumieć? To tak, jakby ojciec będący założycielem rodziny nie był członkiem tej rodziny. Zupełnie to bez sensu. A jeszcze bardziej bez sensu jest fakt, że użytkownicy z dużym stażem nie są odpowiednio doceniani i nie mogą liczyć na żadną obniżkę Smarta! Są traktowani gorzej niż nowicjusze.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz to i tak wiedzą że głowy mają albo i tak kupią smarta a tamci to nowi, nowa kasa dodatkowa.

oznacz moderatorów

wingstek
#8 Zapaleniec#

To jest tak, że przy kwocie 39,90 zł to nikt się bardzo nie zastanawiał i nie kombinował tylko chętnie przedłużał pakiet na kolejny rok. Nawet 49,90 zł też było do zaakceptowania, ale już 59,90 zł jest znacznie bardziej zauważalne, czyli jak widać przez wielu też nieakceptowalne.

Moim skromnym zdaniem allegro powinno wyciągnąć wnioski i zachęcać poprzez odpowiednie promocje, a nie zniechęcać do swoich usług. Da się zauważyć, że została przekroczona pewna bariera kwotowa. Mój pakiet też jest już nieaktywny od 12 grudnia i po raz pierwszy od wielu lat go nie przedłużyłem. I nie wynika to z mojego skąpstwa tylko z podejścia samego allegro do tematu.

Z każdą kolejną zmianą można czuć się coraz bardziej dojonym, a przecież wszyscy wiedzą jak wysokie prowizje trzeba też płacić. I właśnie dlatego coraz częściej korzystam z usług konkurencyjnych serwisów i jak widać inni robią to samo.

Prawdą jest to twierdzenie, że im bardziej ktoś jest bogatszy tym jest coraz bardziej pazerny. Ale trzeba mieć się na baczności, bo można osiągnąć odwrotny efekt od zamierzonego. To jest zupełnie jak z podnoszeniem stawek akcyzy na alkohol i tytoń, gdzie wcale nie powoduje to większych wpływów do budżetu tylko wzmaga szarą strefę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oni się pogubili, nie umieją już oszczędzać więc doją ze wszystkich ile się da.☹️

oznacz moderatorów

wingstek
#8 Zapaleniec#

Ale przez to konkurencja coraz mocniejsza i bardziej doceniana przez użytkowników 😉

A nie da się wchłonąć wszystkich, tak jak to miało miejsce z tablica.pl i późniejszym jej przekształceniu.

Widać, że jest kiepsko i wszystko zmierza w złą stronę. Ilość marnych ogłoszeń chińskich braci na allegro zwiększa się lawinowo, co też psuje wizerunek tego serwisu. Ale to już temat na inny wątek.

 

oznacz moderatorów