anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie mogę skorzystać z metody dostawy udostępnionej przez Sprzedającego?

more_poland
#9 Pomysłodawca#

Nie mogę wybrać formy dostawy Kurier DPD (SMART), mimo wykupionego SMART-a i mimo, że Sprzedający udostępnił tę metodę. Podobno Allegro prowadzi jakieś testy i potrwają one 5 tygodni, a ja jestem jednym ze szczęśliwców, którzy są w gronie testowanych. Ja chcę skorzystać z tego, co gwarantowało mi Allegro, wyłudzając opłatę SMART i głęboko mam testy Allegro, które ograniczają moje uprawnienia, za które zapłaciłem.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Do końca kwietnia to trwają testy owszem ale te gdzie nie da się rozłączyć ofert. O innych chyba nic nie pisali. W sumie kto to wie, o wszelkich testach dowiadujemy się zawsze z wpisów wkurzonych osób na forum. Zawołamy moderację. Może one coś wiedzą.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Daj link do oferty!

oznacz moderatorów

more_poland
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Normalnie niedorzeczne.

LEW433_0-1714080836814.png

 

oznacz moderatorów

more_poland
#9 Pomysłodawca#

niestety 😞

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@more_poland Już wyjaśniam 🙂 Obecnie trwa test, podczas którego klientom Smart! decydującym się na dostawę kurierem wybieramy przewoźnika, który dostarczy przesyłkę. O wskazanym przewoźniku informujemy natychmiast po opłaceniu zakupu. Dzięki temu cały proces zakupowy jest możliwie najbardziej efektywny. Oczywiście niezmiennie kupujący może wybrać inną metodę dostępną w ofercie (dostawa do punktu, listy i paczki pocztowe itp.)

Dziękuję Ci za Twoją opinię! Wszelkie merytoryczne głosy są dla nas bardzo ważne i będą miały wpływ na ostateczny kształt nowego rozwiązania.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A mogę zmienić także kuriera po waszym wyborze?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@milka1234567890 W ramach usługi Smart klient wybierając przycisk “ZMIEŃ” może nadal zmienić metodę dostawy, jednak dostawa kurierem w ramach Smart! jest wyłącznie bez określania przewoźnika. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

To się nazywa...bałagan.

oznacz moderatorów

more_poland
#9 Pomysłodawca#

przecież to jest kompletny nonsens, bo zmuszacie Sprzedających do dodania sposobu dostawy, którego by nie nie dodali bez przymusu (np. Pocztex), a ja płacąc za SMART, chcę mieć możliwość wyboru Przewoźnika, który dostarczy mi moje zamówienie w czasie krótszym niż tydzień!!! ...nie jesteśmy na bazarze w Stambule, nikt nie wypowiedział mi warunków umowy, więc dotychczasowe warunki obowiązują obie strony i oczekuję ich dotrzymania!

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Ależ oni się niczego nie boją!!!! Niczego!!!!

oznacz moderatorów

more_poland
#9 Pomysłodawca#

ja po opłaceniu nie miałem żadnej informacji o możliwości wyboru Kuriera, ...jeśli taka informacja była, to chyba napisana atramentem sympatycznym!

oznacz moderatorów

more_poland
#9 Pomysłodawca#

nie wiem, jak wyglądają wyniki tych nieszczęsnych testów, ale ja po opłaceniu nie miałem szansy wyboru i zostałem skazany na Pocztex, który wiezie moją przesyłkę już 4 dni (status bez zmian od poniedziałku 22.04.2024), ...dzisiaj znowu powtórzyłem zakup i znowu nie miałem wyboru po opłaceniu zakupu, a to co zamówiłem jest mi bardzo mocno potrzebne!!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jesteś wybrańcem Allegro do testów.

oznacz moderatorów

more_poland
#9 Pomysłodawca#

ale po testach, wszystkich "uszczęśliwią" tą chorą innowacją!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oby nie, ale to możliwe.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@ko_alka "Obecnie trwa test, podczas którego klientom Smart! decydującym się na dostawę kurierem wybieramy przewoźnika, który dostarczy przesyłkę" - wyjątkowo kretyński pomysł, nawet jak na standardy Allegro. Oczywiście, nie bierz tego do siebie osobiście, ale możesz przekazać decydentom

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

No to się wyjaśniło. Trwa test pod tytułem ilu nieświadomym ludziom da się wcisnąć wysyłkę allegro onem. Widocznie po dobroci już ludzie zmądrzeli i zaczęli to omijać...

oznacz moderatorów

more_poland
#9 Pomysłodawca#

żeby jeszcze Allegro One, ...ja przy aktywnym SMART miałem wybór między darmową dostawą Pocztex lub płatną InPost, choć Sprzedawca udostępnił w ofercie darmowy DPD i UPS!

oznacz moderatorów