anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

promocja zgarnij dwa kupony 15 zł za pobranie apki i pierwsze zakupy

MAMY ROZWIĄZANIE!
nn
#7 Wielbiciel#

W ramach promocji jak w temacie zainstalowałem aplikację, ale nigdzie nie widzę pierwszego kuponu 15 zł. Gdzie go szukać?

pozdrawiam

nn

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
LEW433
#21 Demiurg#

Liczba Kuponów w ramach Promocji jest ograniczona do 6 500 Kuponów. Aktualną liczbę Kuponów dostępnych w ramach Promocji Uczestnik może sprawdzić na stronie: https://allegro.pl/kampania/aplikacja-mobilna/kupony-na-start.

oznacz moderatorów
nn
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

Chodzi mi o inną promocję czyli jak w tytule tematu. Informacja o niej pojawiła się po wejściu na stronę allegro w przeglądarce. Podany przez Ciebie regulamin dotyczy czegoś innego.

Po zainsatalowaniu apki allegro na jej stronie głównej nie widzę żadnego komunikatu o możliwości pobrania kuponu, lub na przykład pobraniu monet.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka
oznacz moderatorów
nn
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

Podobnie jak w przypadku posta #21 Demiurg#:

Chodzi mi o inną promocję czyli jak w tytule tematu. Informacja o niej pojawiła się po wejściu na stronę allegro w przeglądarce. Podany przez Ciebie regulamin dotyczy czegoś innego.

Po zainsatalowaniu apki allegro na jej stronie głównej nie widzę żadnego komunikatu o możliwości pobrania kuponu, lub na przykład pobraniu monet.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@nn Dziękuję za doprecyzowanie. Zgłoszę tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@nn Niestety, ale w Twoim przypadku nie możemy przyznać monet, ponieważ nie spełniasz warunków promocji. 

  1. Promocja dedykowana jest Użytkownikom, którzy w Okresie Trwania Promocji łącznie spełnią następujące warunki:
    a) posiadają aktywne Konto na Allegro i Konto nie jest zawieszone, b) nie dokonywali zakupów w Aplikacji Mobilnej Allegro na 12 miesięcy przed Okresem Trwania Promocji. c) w ciągu 12 miesięcy nie odebrali Monet i/ lub Kuponów za instalację aplikacji mobilnej Allegro w ramach kampanii "Monety na Start" lub "Kupon na Start"

W sierpniu zrobiłeś zakupy za pomocą aplikacji mobilnej 

oznacz moderatorów
nn
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za wiadomość,

skoro tak to nie mam uwag

 

oznacz moderatorów
Client:121212704
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Dziś założyłem konto. Też pojawił się komunikat: 15 zł na pierwsze zakupy plus 15 na kolejne, jeśli zakup będzie powyżej 50 zł oraz 5 monet za zainstalowanie aplikacji. Jednak nie widzę żadnych monet - komunikat, że 0 monet i brak kuponu - też nic  w zakładce Twoje kupony.
Pozdrawiam,
Wojtek

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:121212704 Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:121212704 Dostałam informację, że powinieneś odebrać kupon po zalogowaniu się do aplikacji. Regulamin promocji znajduje się tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:59406234
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59406234 dziękuję za sygnał. Proszę o wskazanie nazwy promocji monetowej, o której chcesz porozmawiać. W Allegro mamy ich wiele. Listę najnowszych znajdziesz tutaj.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:59406234
#7 Wielbiciel#

Chodzi o 15 zł za zainstalowanie aplikacji allegro

oznacz moderatorów
Client:59406234
#7 Wielbiciel#

Chciałbym zrobić zakup ,dostanę te 15 zł?

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59406234 upewnij się, że wszystkie warunki tej promocji zostały przez Ciebie spełnione zwłaszcza te opisane w § 3. Zasady i warunki Promocji. Podsyłam aktualny Regulamin.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:59406234
#7 Wielbiciel#

Spełniam wszystkie warunki

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59406234 w takim razie w celu odebrania kuponu za instalację powinieneś zalogować się na swoje Konto w Aplikacji Mobilnej Allegro i kliknąć przycisk “Odbierz kupon”. Daj znać, czy Ci się to udało.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów