anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty monitorów bezpośrednio spod domu

MAMY ROZWIĄZANIE!
shinu1
#8 Zapaleniec#

Witajcie, może głupie pytanie ale nie umiem znaleźć na nie odpowiedzi. Otóż planuje zakup monitorów, i dostawe przez kuriera pod dom, jaką opcje mam wybrać aby w przypadku zwrotu, kurier odebrał je ode mnie bezpośrednio spod domu a nie żebym miał zawozić pod punkt nadania.? Posiadam allegro samrt Screenshot_20240828-152658_Opera.png

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz Smarta to zwrot jest zawsze darmowy, opcje zwrotu są w ofercie, ale jak masz dostawę kurierem i jest ileś paczek to prosisz o pomoc( w razie czego) Allegro i dostaniesz pomoc.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Przy zwrocie ze SMART nie ma możliwości aby kurier przyjechał po odbiór.
Przesyłki nadaje się w punktach.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dostawa-z-allegro-smart/metody-dostawy-i-zwrotu-przesylek-w-...

oznacz moderatorów
TechnikaLublin
#8 Zapaleniec#

Musi być jakaś kara ze tą lawinę zwrotów, którą codziennie musimy opracowywać i ponosić koszty dostawy do klienta (nawet przy Smarcie), który nie ma zamiaru przemyśleć zakupu przed złożeniem zamówienia.
Musisz zawieźć do punktu odbioru!

KARA!

oznacz moderatorów
shinu1
#8 Zapaleniec#

Tu nie chodzi o nie przemyślany zakup a, o to że kupując monitor możesz mieć dwie te same, sztuki ale jedna z, nich będzie, gorsza jakościowo, mogą mieć różny kontrast, różna jasność, różny backlight bleed. Dlaczego mam brać gorszy jakościowo przedmiot? 

oznacz moderatorów
-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@shinu1 Allego umożliwia wyłącznie płatny odbiór przesyłki z adresu przez kuriera DPD. Zobacz tutaj: 

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/jak-skorzystac-z-platnych-metod-...

Płatny zwrot kurierem DPD powinien być dostępny niezależnie od tego, jaką metodę dostawy wybierzesz. Możliwe zresztą, że nie będziesz mógł wybrać samodzielnie konkretnego kuriera w ramach Smart, system może losowo narzucić Ci dostawcę. Chyba że jesteś szczęśliwcem i masz jeszcze wybór.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@shinu1 w przypadku zamówienia Smart! wciąż możesz otrzymać etykietę z podjazdem kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę, aby ją otrzymać po zgłoszeniu zwrotu konieczny będzie kontakt za pomocą formularza

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@la_nika w przypadku zamówienia Smart! wciąż możesz otrzymać etykietę z podjazdem kuriera

Czy to będzie zwrot darmowy?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@-Sainkho- tak, jeśli zamówienie będzie Smart!, to będzie to darmowy zwrot w ramach Smart! 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
shinu1
#8 Zapaleniec#

Tak bo mam Smart, 

oznacz moderatorów