anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem przez Allegro One.

MAMY ROZWIĄZANIE!
euGenie
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem przedmiot. Klient wybrał przesyłkę do Allegro One Box. Przy tworzeniu etykiety system wskazuje, że mam nadać przez One Box najbliższy ... 85 km od mojego miasta Przemyśla. Utworzyłem etykietę i chciałem nadać w One Punkt, ale kod nadania jest błędny. O co chodzi ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  możecie rozjaśnić problem? 

oznacz moderatorów
euGenie
#7 Wielbiciel#

Czyli podsumowując: dlaczego, po sprzedaży na Allegro Lokalnie, nie mogę wysłać przedmiotu z One Punkt do One Box  ? 

oznacz moderatorów
actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

Na Allegro Lokalnie usługa działa inaczej i One Box to nie to samo, co One Box/punkt/kurier. Allegro Box przewiduje dostawę tylko "z" i "do" boxów (nie uwzględnia punktów i kuriera). Nie możesz udostępniać Allegro One Box, jak nie masz zielonego automatu w pobliżu.

oznacz moderatorów
euGenie
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Wszystko jasne.

oznacz moderatorów
euGenie
#7 Wielbiciel#

Klient wybrał w mojej ofercie na Allegro Lokalnie dostawę do One Box. Niestety przy tworzeniu etykiety jako punkt nadania mogę wybrać tylko One Box. Najbliższy mam 85 km od mojego miasta Przemyśla. Trudno wydrukowałem taką etykietę i zaniosłem przesyłkę do One Punkt w Przemyślu. Obsługa punktu poinformowała mnie że "kod nadania" okazuje się błędny. O co chodzi ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Dave069
#9 Pomysłodawca#

Podpinam się pod wątek. Ta sama historia, mapka jest totalnie pusta. Pomijam już że nie wyświetla niczego w Przemyślu, ale Rzeszów też pusty?

Co ciekawe na stronie głównej allegro i kampanii allegro one jest mapka na której widać kilkadziesiąt punktów partnerskich w Rzeszowie czy Przemyślu. Więc jak to jest? Są czy nie ma?

oznacz moderatorów