anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART nie do paczkomatu

MAMY ROZWIĄZANIE!
matbau_com
#8 Zapaleniec#

Jak oznaczyć oferty, które przekraczają wagą/wymiarem możliwość korzystania z paczkomatów, aby po 30 sierpnia nadal były SMART

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Musisz ostawić tylko 2kurierów.

oznacz moderatorów
swiatnarzedzi_pl
#7 Wielbiciel#

Tak nie zadziała, musi być jedna z opcji do punktu/automatu. Testowałem, wybrałem 3 kurierów i dalej świeci mi na czerwono, że tylko do 30 sierpnia. Problem w tym, że nie można oddzielić punktu do którego bez względu na wymiar/wagę można dostarczyć przesyłkę od automatu. Może ktoś z Allegro to przeczyta i zmienia formatkę, aby dało się wybrać tylko dostawę do punktu.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jak zwykle Hipek na stołku palnął głupa i teraz bądź człowieku mądry . Może jeszcze raz przemyślcie nowe zasady smarka ... co ?

oznacz moderatorów
matbau_com
#8 Zapaleniec#

Dodałem drugiego kuriera z Allegro Standard DHL, miałem tylko DPD. Teraz mam dwóch kurierów z Allegro Standard, jeden kurier DHL umowa własna i Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy. Cennik oznaczył się że jest Smart

oznacz moderatorów
swiatnarzedzi_pl
#7 Wielbiciel#

Też tak zrobiłem, mam z Allegro Standard DPD i Pocztex oraz indywidualnie DPD i odbiór osobisty. Dalej świeci na czerwono. PS. Zwróć uwagę, że w ramach usługi Allegro Standard w wymiarach i masach, jest max. 10 kg. Moje paczki w tych cennikach są cięższe i nie łapią się na tą usługę.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Powyżej 10 kg do 30 kg będą dopłaty za gabaryt

oznacz moderatorów
mirex2005
#12 Orędownik#

Po dodaniu Allegro Kurier DHL i Allegro Kurier DPD wyświetla się, że cennik jest smart

oznacz moderatorów
swiatnarzedzi_pl
#7 Wielbiciel#

A masz aktywną którąkolwiek opcję Allegro One?

oznacz moderatorów
mirex2005
#12 Orędownik#

@swiatnarzedzi_pl w cenniku np dla opon mam tylko tych dwóch kurierów i mam oznaczenie cennik jest smart w innych cennikach mam opcję allegro one box/punkt ale to na elementy na które wiem, że zmieści się do maszyn paczkowych. Allegro one kurier nie dodaje bo niema mojego kodu w obsługiwanych miastach

oznacz moderatorów