anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Zyskaj bonus za dostawę następnego dnia - poznaj Program Szybkich Dostaw

Moderator
Moderator

@dziarownia_pl W Aktualnościach informujemy o wydłużeniu przewidywanego czasu dostawy do 31 grudnia.

Natalia
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Chodzi mi o to, że zakładka "Najszybciej u Ciebie" nie zawiera ofert, które rzeczywiście są wysyłane najszybciej, czyli oferty z wysyłką i dostarczeniem tego samego dnia lub z ustawionym czasem dostawy tego samego dnia np. do 17:00.

Pytanie dlaczego ? Dajecie bonusy za szybką dostawę, a ustawiacie oferty do 2 dni roboczych i sortujecie po cenie. Na moje jest to chore.

Odpowiedz
Ładowanie...

Moderator
Moderator

@dziarownia_pl Obecnie przyczyną opisanej przez Ciebie sytuacji może być właśnie wydłużenie czasu dostawy widocznego w ofertach w związku ze świątecznymi dniami. 

Natalia
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

#10 Popularyzator#

Witam,

Dlaczego 3 posty powyżej został usunięty wpis dotyczący ewentualnej niezgodności regulaminu allegro SMART z prawem tudzież jakimiś innymi przepisami tudzież bezprawnym podzieleniem się opłatami za SMART-a

Nie pamiętam dokładnie o co chodziło ale chętnie bym go jeszcze raz przeczytał

moderator=wielki cenzor ?

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Moja wypowiedź nawiązująca do konkurencyjnego portalu też została usunięta. W regulaminie nie zauważyłem zakazu poruszania takiego tematu. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Moderator
Moderator

@konselo Nie wiem o jakim poście piszesz.

@kwiatydonice Usuwamy wszystkie wpisy dotyczące naszej konkurencji. Chyba nie muszę Ci tłumaczyć dlaczego nie zależy nam na tym, żeby była tutaj promowana w jakikolwiek sposób.

Natalia
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Czy jest taki zapis w regulaminie?

Odpowiedz
Ładowanie...

Moderator
Moderator

@kwiatydonice Tak. Artykuł 4. Obowiązki Użytkowników, punkt h.

Natalia
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Racja. Szukałem po innych słowach najwyraźniej. 

Odpowiedz
Ładowanie...

#10 Popularyzator#

Sorki JUŻ ZNALAZŁEM I WKLEJAM TUTAJ

konselo_0-1609413479627.jpeg

AficionadoPL
#7 Wielbiciel#

A propo przerzucenia części opłat za Allegro Smart na sprzedającego - w ofercie AS były konkretne warunki m.in. o darmowej dostawie dla kupujących, za którą płaci Allegro. Czy takie zmiany nie sa przypadkiem niezgodne z umową AS na którą zdecydowali się jej zleceniobiorcy wykupując usługę? Wszelkie z miany w jakiejkolwiek umowie powinny być wedle prawa obustronnie konsultowane i zaakceptowane. Bez tego taka zmiana (w tym przypadku na niekorzyść zleceniobiorcy) jest bezprawna i nieuczciwa.

Odpowiedz
Ładowanie...

#19 Nestor#

@nat_not 

„Usuwamy wszystkie wpisy dotyczące naszej konkurencji. Chyba nie muszę Ci tłumaczyć dlaczego nie zależy nam na tym, żeby była tutaj promowana w jakikolwiek sposób.”

Mi również nie zależy na promowaniu konkurencji, w związku z tym bardzo proszę o usunięcie z moich ofert produkty należące do konkurencji 😏

Odpowiedz
Ładowanie...

#12 Orędownik#

Bo było niewygodne dla All?

Sam sobie odpowiedz. To standard.

Jeszcze więcej tego typu wpisów i AG zostanie usunięte tak samo jak Forum Allegro.

Oczywisty powód - jak poprzednio - brak zainteresowania.

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Czyli po Nowym Roku wróci to, do poprzedniego stanu ?

Odpowiedz
Ładowanie...

#10 Popularyzator#

WSZYSTKIE PACZKI 100% NADANE W TYM SAMYM DNIU I Z 30 DNI 16 % DOSZŁO W CIĄGU 1 DNIA

NIE MOTYWUJCIE SPRZEDAWCÓW TYLKO KURIERÓW

AAAAAAAAAA

I MAM ŚWIETNY POMYSŁ

WPROWADŹMY AKCJĘ RABAT 100 % Z WRÓŻKĄ SEMIRĄ

JEŻELI PACZKA ZOSTANIE DOSTARCZONA PRZED ZAKUPEM (TAAK PRZED ZAKUPEM) TO SPRZEDAJĄCY DOSTANIE RABAT W WYSOKOŚCI 100% PONIESIONYCH KOSZTÓW ZWIĄZANYCH ZE SPRZEDAŻĄ

JEST TO WYKONALNE BARDZIEJ JAK TO CO PROPONUJE TERAZ ALLEGRO

WYSTARCZY KONTAKT Z WRÓŻKĄ SEMIRĄ LUB JAKIMKOLWIEK INNYM MEDIUM KTÓRE PRZEWIDZI ZAKUP NA NASZYM KONCIE OKOŁO 2 DNI WCZEŚNIEJ ŻEBY PACZKA MOGŁA DOTRZEĆ DO KUPUJĄCEGO

PROSTE - BRAVO JA

Odpowiedz
Ładowanie...

#20 Guru#

@konselo Ja Cię rozumiem, ale skocz jutro do najbliższego sklepu komputerowego i kup klawiaturę, bo w tej zaciął Ci się Caps Lock.

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...

#10 Popularyzator#

NIE MAM TAKIEGO KLAWISZA JAK CAPS LOOK AAA CZEKAJ CZEKAJ czekaj aaaaaaaaaaa

capslk

trzeba było tak pisać tylko jak teraz włączyć z powrotem duże jaki to klawisz ?

Odpowiedz
Ładowanie...

#10 Popularyzator#

i jeszcze jedno pytanie PO UJ DEKLAROWAĆ GODZINĘ WYSYŁKI TEGO SAMEGO DNIA

JAK CHCECIE ZMOTYWOWAĆ SPRZEDAWCÓW DO WYSYŁKI TEGO SAMEGO DNIA ?

PRZYKŁAD:

DEKLARUJE ŻE WYŚLĘ DO 15 - PRZYJEŻDŻA KURIER

O 17 WPADA 500 PACZEK - **piiip**A... SORRY JADĘ SZYBKO DO ODDZIAŁU INPOSTU/SORTOWNI I NADAJĘ PACZKI

JAKA TU MOTYWACJA DO WYSYŁKI TEGO SAMEGO DNIA JAK MIMO ŻE MI PACZKI DOJDĄ NA NASTĘPNY DZIEŃ JA I TAK NIE OTRZYMAM RABATU

JAK ZADEKLARUJĘ INNĄ GODZINĘ TO:

1. NIE SPEŁNIĘ 95% WYMAGANYCH BY OTRZYMAĆ RABAT BO I TAK PACZKI MI WPADNĄ PO NIEJ (23.59 ?)

2, JAK MI WPADNIE 1 PACZKA TO NIE BĘDE CODZIENNIE ZAPIE... SORRRY SZYBKO JECHAŁ ŻEBY JĄ NADAĆ (KOSZTY PALIWA I EKOLOGIA O KTÓRĄ TAK ALLEGRO SIĘ TROSZCZY)

3. NIE BĘDĘ ZATRUDNIAŁ PRACOWNIKÓW NA 25 GODZINA/DOBĘ 8 DNI W TYGODNIU

TAKŻE SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WSZYSTKICH SPRZEDAJĄCYCH NA ALLEGRO I JAKO TOAST:

WSZYSCY RAZEM W GÓRĘ CENY - DLA DOBRA SPRZEDAJĄCYCH

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Zachłanność tej platformy jest przerażająca...

Sprzedawcy nie mają żadnego wpływu na kurierów, więc powinien być liczony czas wysyłki, a nie dostawy, to jest chore. Oby w końcu na polskim rynku pojawiła się konkurencja.

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Już po Świętach, a dalej zakładka najszybciej u ciebie zawiera oferty do dwóch dni roboczych. Doszło do sytuacji, że obie zakładki mają podobne oferty, a często wręcz identyczne, co doprowadziło do patologii.

Czy zostanie to naprawione i przywrócone do pierwotnego stanu ?

Odpowiedz
Ładowanie...

#8 Zapaleniec#

Takie sobie dalsze wycinanie konkurencji przez Sklep Allegro. Sklep Allegro zawsze będzie miał dostawę na następny dzień. Przykłady aktualne: kupiłem wczoraj grę planszowa, dostawa obliczona przez Allegro 11-14 stycznia, sprzedający wysłał dzisiaj, dostanę jutro do paczkomatu już jest w drodze. Gdybym nie kupił już gry parę dni wcześniej i je otrzymał jej tak samo z dnia na dzień pewnie poszukalbym innego sprzedającego. Tak warto wierzyć w te wyliczenia Allegro. Na swoim przykładzie wg allegro dostarczę przesyłkę na czwartek (za tydzień), to nic, że jak wyślę jutro to kupujący otrzyma w poniedziałek /wtorek max. Ważne żeby kasa w sklepie allegro się zgadzała. Moja średnia liczona chyba tylko na podstawę dostawy Allegro polecony,  który jako ekonomiczny idzie do 3-4 dni roboczych. Takie to praktyki momopolisty.

Odpowiedz
Ładowanie...