anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zyskaj bonus za dostawę następnego dnia - poznaj Program Szybkich Dostaw

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Z naszych danych wynika, że oferty z obietnicą dostawy na następny dzień osiągają sprzedaż większą nawet o 28%. Brzmi zachęcająco? Od 4 stycznia 2021 udostępnianie dostawy w następnym dniu po zakupie będzie się dla Was wiązało z dodatkową korzyścią. Wszystko za sprawą Programu Szybkich Dostaw.

Jeśli oferujecie klientom szybką dostawę, możecie otrzymać bonus w wysokości nawet 3,99 zł brutto za paczkę. Uwzględnimy go na Waszym rachunku za usługi Allegro.

Nie musicie deklarować chęci przystąpienia do programu. Zostaniecie nim objęci za każdym razem, gdy zamówienie spełni łącznie następujące warunki:

  • zostało złożone w ramach Allegro Smart!
  • w ofercie deklarujecie czas wysyłki: natychmiast lub do 24 godzin
  • macie ustawioną godzinę szybkiej wysyłki dla przewoźnika, który realizuje dostawę danego zamówienia
  • realizujecie na czas zamówienia złożone i opłacone przed godziną szybkiej wysyłki – czyli w ostatnich 30 dniach minimum 95% tych zamówień zostało wysłanych tego samego dnia
  • zamówienie to wyślecie w dniu jego złożenia, a pierwsza próba jego doręczenia nastąpi następnego dnia kalendarzowego.

Szczegółowe informacje znajdziecie w Aktualnościach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
422 ODPOWIEDZI 422

kostas11
#21 Demiurg#

@energo-dom_pl też to przerabiam od 1 lutego 🙂

Jak ustawisz zamów do 13 do liczą się tylko zamówienia złożone od 0:00 do 13:00  i dostarczone na drugi dzień zamówienia łożone po 13:00 nie są brane pod uwagę 😄 co śmieszne przez tydzień ma 3 paczki łapiące się na zwrot, bo klienci przeważnie robią zakupy w weekend lub wieczorem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

energo-dom_pl
#11 Animator#

Nie mam nic przeciwko temu, ze zakupy wieczorem nie dotrą na drugi dzień i zwrotu nie ma (fakt to nawet połowa zakupów). Jest to dla mnie jasne. 

Ale jeśli wysyłam coś i dochodzi na drugi dzień to szanowne Allegro jakie znaczenie ma ustawienie godziny granicznej.

Ta godzina jest po to aby dać 100% gwarancji nadania i nie wprowadzać w błąd. Jeśli mimo to wysyłam znacznie więcej to chyba jest IN PLUS dla klienta. 

Szanowne allegro. Biznes to biznes. Oczywiście ze podwyżkę opłat wkalkulowuje się w cenę i tyle. Nigdy z tym nie polemizuję że drogo ze prowizje. Ale w tym przypadku jest to nie fair. Bo wprowadza się program zachęcający do szybkich wysyłek z wielką * w warunkach aby jak naj mniej przesyłek było tym programem premiowane. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@energo-dom_pl allegro się szykuje do outsourcing usług logistycznych, właśnie wynajęli duże magazyny i chcą nadawać zamówienia złożone do godziny 20:00 tego samego dnia, pewnie ma to na celu żebyś ustawił jak najpóźniejsze godziny 🙂 będą konkurować z [edycja] 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

energo-dom_pl
#11 Animator#

Tak wiem.  A Ty możesz skorzystać z Full Filmentu z takimi kosztami, że przy cenach sklepu Allegro musiał byś być + 100% 🙂

 

Ps sorki nie zauważyłem, że jest już duży temat tutaj:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/smart-dla-sprzedawc%C3%B3w/zyskaj-bonus-za-dostaw%C4%99-nast%C4%99...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@energo-dom_pl temat jest i nic z tym nie zrobimy 😞 

Powiem szczerze że mam nadzieję że będzie to w kosztach nadania paczki 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dziarownia_pl
#9 Pomysłodawca#

Dlatego zmieniliście zakładkę: inne oferty tego produktu "Najszybciej u ciebie" do dwóch dni roboczych ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dziarownia_pl W Aktualnościach informujemy o wydłużeniu przewidywanego czasu dostawy do 31 grudnia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

dziarownia_pl
#9 Pomysłodawca#

Chodzi mi o to, że zakładka "Najszybciej u Ciebie" nie zawiera ofert, które rzeczywiście są wysyłane najszybciej, czyli oferty z wysyłką i dostarczeniem tego samego dnia lub z ustawionym czasem dostawy tego samego dnia np. do 17:00.

Pytanie dlaczego ? Dajecie bonusy za szybką dostawę, a ustawiacie oferty do 2 dni roboczych i sortujecie po cenie. Na moje jest to chore.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dziarownia_pl Obecnie przyczyną opisanej przez Ciebie sytuacji może być właśnie wydłużenie czasu dostawy widocznego w ofertach w związku ze świątecznymi dniami. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

konselo
#11 Animator#

Witam,

Dlaczego 3 posty powyżej został usunięty wpis dotyczący ewentualnej niezgodności regulaminu allegro SMART z prawem tudzież jakimiś innymi przepisami tudzież bezprawnym podzieleniem się opłatami za SMART-a

Nie pamiętam dokładnie o co chodziło ale chętnie bym go jeszcze raz przeczytał

moderator=wielki cenzor ?

oznacz moderatorów

kwiatydonice
#9 Pomysłodawca#

Moja wypowiedź nawiązująca do konkurencyjnego portalu też została usunięta. W regulaminie nie zauważyłem zakazu poruszania takiego tematu. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konselo Nie wiem o jakim poście piszesz.

@kwiatydonice Usuwamy wszystkie wpisy dotyczące naszej konkurencji. Chyba nie muszę Ci tłumaczyć dlaczego nie zależy nam na tym, żeby była tutaj promowana w jakikolwiek sposób.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kwiatydonice
#9 Pomysłodawca#

Czy jest taki zapis w regulaminie?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kwiatydonice Tak. Artykuł 4. Obowiązki Użytkowników, punkt h.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kwiatydonice
#9 Pomysłodawca#

Racja. Szukałem po innych słowach najwyraźniej. 

oznacz moderatorów

konselo
#11 Animator#

Sorki JUŻ ZNALAZŁEM I WKLEJAM TUTAJ

 

konselo_0-1609413479627.jpeg

 

AficionadoPL
#7 Wielbiciel#

A propo przerzucenia części opłat za Allegro Smart na sprzedającego - w ofercie AS były konkretne warunki m.in. o darmowej dostawie dla kupujących, za którą płaci Allegro. Czy takie zmiany nie sa przypadkiem niezgodne z umową AS na którą zdecydowali się jej zleceniobiorcy wykupując usługę? Wszelkie z miany w jakiejkolwiek umowie powinny być wedle prawa obustronnie konsultowane i zaakceptowane. Bez tego taka zmiana (w tym przypadku na niekorzyść zleceniobiorcy) jest bezprawna i nieuczciwa.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@nat_not 

„Usuwamy wszystkie wpisy dotyczące naszej konkurencji. Chyba nie muszę Ci tłumaczyć dlaczego nie zależy nam na tym, żeby była tutaj promowana w jakikolwiek sposób.”

Mi również nie zależy na promowaniu konkurencji, w związku z tym bardzo proszę o usunięcie z moich ofert produkty należące do konkurencji 😏

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Bo było niewygodne dla All?

Sam sobie odpowiedz. To standard.

Jeszcze więcej tego typu wpisów i AG zostanie usunięte tak samo jak Forum Allegro.

Oczywisty powód - jak poprzednio - brak zainteresowania.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

dziarownia_pl
#9 Pomysłodawca#

Czyli po Nowym Roku wróci to, do poprzedniego stanu ?

oznacz moderatorów

konselo
#11 Animator#

WSZYSTKIE PACZKI 100% NADANE W TYM SAMYM DNIU I Z 30 DNI 16 % DOSZŁO W CIĄGU 1 DNIA

NIE MOTYWUJCIE SPRZEDAWCÓW TYLKO KURIERÓW

 

 

AAAAAAAAAA

I MAM ŚWIETNY POMYSŁ

WPROWADŹMY AKCJĘ RABAT 100 % Z WRÓŻKĄ SEMIRĄ

JEŻELI PACZKA ZOSTANIE DOSTARCZONA PRZED ZAKUPEM (TAAK PRZED ZAKUPEM) TO SPRZEDAJĄCY DOSTANIE RABAT W WYSOKOŚCI 100% PONIESIONYCH KOSZTÓW ZWIĄZANYCH ZE SPRZEDAŻĄ

JEST TO WYKONALNE BARDZIEJ JAK TO CO PROPONUJE TERAZ ALLEGRO

WYSTARCZY KONTAKT Z WRÓŻKĄ SEMIRĄ LUB JAKIMKOLWIEK INNYM MEDIUM KTÓRE PRZEWIDZI ZAKUP NA NASZYM KONCIE OKOŁO 2 DNI WCZEŚNIEJ ŻEBY PACZKA MOGŁA DOTRZEĆ DO KUPUJĄCEGO

 

PROSTE - BRAVO JA

oznacz moderatorów