anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brał zapłaty za sprzedany towar

MAMY ROZWIĄZANIE!
hanskle
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem towar na Allegro Lokalnie. Kupujący zapłacił, otrzymał towar a ja nie mam zapłaty już drugi tydzień. Znalazłem gdzieś moje saldo i zamiast +110zł mam -9zł

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Monika__L
#15 Entuzjasta#

wygląda więc, że nie zapłacił. Dostałes maila po wpłacie?

 

oznacz moderatorów
hanskle
#8 Zapaleniec#

Maila sobie nie przypominam. Nie rozumiem, jak można kupić coś na allegro bez zapłaty... 

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

To skąd wiedziałeś gdzie wysłać? Co skłoniło cię do wyysłki?

Powinieneś dostać maila o tym że ktoś rozpoczał zkaup i kolejnego, że płatność ukończono.

Chyba że wysłaąłeś za pobraniem a nie dostałeś pieniędzy od firmy kurierskiej?

Trudno coś radzić - za mało danych, nie wiemy co się stało

oznacz moderatorów
hanskle
#8 Zapaleniec#

Znalazłem wiadomość od Allegro Lokalnie z 26 marca że towar zapłacony i mogę wysyłać

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jesteś pewien że to był meil od allegro? Często na AL oszuści podsyłają linki że niby opłacili a w rzeczywistości jest to zwykły wałek. Wpłatę zawsze sprawdzaj w swojej zakładce finanse na allegro.

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

pokaż screena. Moderacja sprawdzi

oznacz moderatorów
hanskle
#8 Zapaleniec#

W mailu piszę że mam sprawdzić w Allegro Lokalnie zakładkę "moje rozliczenia" Przekopałem wszystko i nie znalazłem takiej zakładki. W końcu doszukałem się w mailu linka do tej niby zakładki i znalazłem i pieniądze są. Chyba muszę zainwestować w mocniejsze okulary. Dzięki za pomoc👍

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@hanskle Normalnie, przecież wg regulaminu ma 5dni na opłacenie, a Ty nie wysyłasz jak nie masz kasy. Tu musi być kasa:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2024-03-07&dateTo=2024-...

 

 

oznacz moderatorów