anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak środków z wpłaty kupującego.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Yozen
#2 Obserwator#

Sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie. Dostałem maila, że kupujący zapłacił. Na stronie sprzedanego przedmiotu również widnieje informacja że wpłata jest zakończona. Problem w tym że na stronie allegro lokalnie ciągle nie ma środków, a w historii operacji brakuje wpisu o wpłacie od kupującego. Wpłaty od kupujących wpadały od razu, a wypłaty robiłem parę minut później. Czy jest jakiś problem z systemem?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
krysen99
#3 Debiutant#

Witam, mam dokladnie ten sam problem, dostalem informacje ze kupujacy zaplacil, przeslalem mu przedmiot, natomiast w zakladce Rozliczenia mam jedynie do zaplaty prowizje od sprzedazy a Wplat 0.

oznacz moderatorów
electro24online
#2 Obserwator#

Na zwykłym Allegro to samo - ostatni wpis z historii operacji o 15:08 pomimo wielu kolejnych operacji.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Yozen @electro24online @krysen99 Prześlijcie proszę numery opłaconych zamówień i zrzuty ekranu z zakładki Środki i historia operacji, gdzie nie widzicie tych wpłat.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
electro24online
#2 Obserwator#

@nat_not 

Choćby najnowsze 8ca012b0-e518-11ed-b5fe-0f2c419c69c8 (łącznie jest ok takich zamówień)

Po 15:08 ani wzmianki o wpłacie ani o wypłacie (tutaj też brak powiadomienia na email o zleconej wypłacie).

pobrane (1).png

oznacz moderatorów
krysen99
#3 Debiutant#

6bb22724-2a21-4bf6-8a3b-92d7a874b4a9

historia operacji.png

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@krysen99 @electro24online 

Dziękuję. Zespół techniczny zajmuje się już tą sprawą. 

Przepraszamy za utrudnienie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
electro24online
#2 Obserwator#

@nat_not 

Dziękuję. Z tego co widzę to wyświetla się już poprawienie. Jedynie nie przyszły jeszcze potwierdzenia zlecenia wypłat, które odbyły się w międzyczasie (ze zlecenia po naprawieniu już doszły).

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów
Yozen
#2 Obserwator#

Yozen_0-1682614010385.png

Dostałem odpowiedź na maila z formularza.

oznacz moderatorów