anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to oszustwo ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kaszlaqq
#7 Wielbiciel#

Witam 

Dostałem właśnie po wystawieniu jednego przedmiotu na sprzedaż takiego SMS od Allegro. Oczywiście nie klikałem w link.

  • Proszę o odpowiedź czy to oszustwo ?Screenshot_20201209-193314_Messages.jpg

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
xyz96
#21 Demiurg#

@kaszlaqq Zdjęcie jest niewidoczne dla innych, ale na 99,9% jakieś oszustwo. Allegro nie wysyła SMS-ów po wystawieniu przedmiotu na sprzedaż.

oznacz moderatorów
kaszlaqq
#7 Wielbiciel#

Sprobuje jeszcze raz wgrac to zdjęcie a jeśli nadal nie będzie go to tresc SMS brzmi "Towar jest oplacony. Zapraszamy do weryfikacji twojego konta i odebrania kwoty: g0o.cc/FAk"

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kaszlaqq Oszustwo 🙂 Niczego nie klikaj i nie wysyłaj towaru.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kaszlaqq Jest to próba oszustwa.

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

Nic nie wgrywaj, fotki muszą być zatwierdzone porzez moderatora.  I tak, to ściema. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
kasi_ak
#12 Orędownik#

Walek na 100%😉 nigdy nie wysylaj towaru zanim nie zobaczysz pieniedzy na koncie, skany wykonanej platnosci mozna sobie w d...wsadzic😉

oznacz moderatorów
kaszlaqq
#7 Wielbiciel#

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Moze to głupio zabrzmi bo znamy naszą Policje ale tak sobie myślę....gdybym zgłosił próbę oszustwa ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kaszlaqq Wiele jest takich przypadków, poszukaj, poczytaj. Dobrze że nie dałeś się oszukać.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kaszlaqq Możesz zgłosić próbę wyłudzenia towaru bez wpłaty. Nadawcą SMS-a nie jest Allegro.

oznacz moderatorów
kasi_ak
#12 Orędownik#

Teoretycznie moglbys zglosic ale pewnie adres z gmaila. Szkoda Twojego czasu na chodzenie po komisariatach...olej poprostu😉

oznacz moderatorów
kaszlaqq
#7 Wielbiciel#

Wiem. Także jestem zadowolony ze nie dałem sie takim **** ale chciałbym aby takie osoby odpowiadały za takie wały bo to ja się nie nabrałem, 100 innych osób tez nie ale znajdzie się ktoś kto kliknie i zostanie zrobiony na kolorowo. Masakra ilu mamy cwaniaków 

oznacz moderatorów