anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzięki Allegro Smart! sprzedajesz bez opłat na Allegro Lokalnie

spizarnia_mamy
#1 Nowicjusz#

Pytanie o promocję na Lokalnym pn. "Dzięki Allegro Smart! sprzedajesz bez opłat na Allegro Lokalnie"

Mam Smart na okres próbny, nie jest to normalny pełnopłatny Smart - czy ta promocja mnie obejmuje?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli korzystasz z usługi Smart! na Start to Twój limit to 5 przesyłek, które możesz wysłać z darmową dostawą Smart! w czasie trwania programu

oznacz moderatorów

spizarnia_mamy
#1 Nowicjusz#

No nie, opowiedz nie na temat. Promocja dotyczy wystawiania i sprzedaży bez opłat manipulacyjnych od sprzedazy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A kiedy to ktoś tu sprzedaje bez opłat? nigdy, Smart- pytanie a to dotyczy wysyłek bez oplat.

oznacz moderatorów

spizarnia_mamy
#1 Nowicjusz#

Proszę, usuń swoje wpisy, bo wprowadzają ferment. W tytule masz podaną pełną nazwę promocji i  oto pytam, o doprecyzowanie, czy Smart w okresie próbnym ona obejmuje.

O to chodzi:

https://allegrolokalnie.pl/o/smart#promocja

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

OK nowa promocja jest. Ale jak zadajesz pytanie to przeczytaj co tam masz napisane: Z promocji mogą skorzystać tylko sprzedający z aktywną usługą Smart! (promocja nie dotyczy usług Smart! na Start oraz Smart! Student). Szczegóły i warunki promocji znajdziesz tutaj.

oznacz moderatorów

spizarnia_mamy
#1 Nowicjusz#

Proszę Pana, na mojej karcie Smart jest informacja o okresie próbnym, nie że jest to Smart na Start czy Student, więc grzecznie dopytuję.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rozumiem ale tam nie masz w regulaminie nic o "próbnym" tylko tych dwóch ale okres próbny jest na 1 m-c, więc mogą nie dać, ale:  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@spizarnia_mamy Potwierdzam informację, którą otrzymałeś od @LEW433. 5 darmowych wysyłek otrzymałeś właśnie w ramach programu "Smart na start", zatem przykro mi, ale nie spełniasz warunków tej promocji. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Możesz nie dostać, ale tam są tylko 3 transakcje bez opłat.

oznacz moderatorów