anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupujący nie załpacił

swag2maksio
#7 Wielbiciel#

Kupujący kupił wszystkie przedmioty pomijając to że jednym z przedmiotów było konto które jest jedno.Ale kupił wszystko co było dostępne na moim allegro można to jakoś anulować bo w 100% jestem pewny że to zamówienie miało zrobić mi na złość.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Kupił i opłacił?

oznacz moderatorów

swag2maksio
#7 Wielbiciel#

właśnie w tym problem że nie i produkt znika i muszę czekać przed chwilą dodałem to samo ogłoszenie i znowu kupiła ta sama osoba i nie opłaciła 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wystaw drugą ofertę. Nie czekaj.

oznacz moderatorów

swag2maksio
#7 Wielbiciel#

Da się zablokować takiej osobie możliwość zakupu ? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@swag2maksio Podaj login tego "artysty" > poprosimy moderatorki o interwencję >  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:109840791
#9 Pomysłodawca#

@swag2maksio 

Na tym forum nie wolno posługiwać się loginami innych osób. Moderatorka tłumaczyła to nie dalej jak wczoraj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/kupuj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/oce%C5%84-nie-uczciwego-sprzedaj%... Użytkownik @Ziolko39 nakłania Cię do złamania regulaminu forum. Robi to, żeby moderacja miała powód do zablokowania Twojego konta na Gadane. Nie daj się podpuścić.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@swag2maksio Nie słuchaj kogoś, kto nie wie o czym pisze > tamto ostrzeżenie dotyczyło podawania loginu w kontekście obrażania kogoś lub zarzucania oszustwa > natomiast podanie loginu do zablokowania ma tutaj miejsce co kilka wpisów > np. przy prośbach o wyłudzenie maila

@Client:109840791 po prostu nie rozumie tego co czyta > potem pisze bzdury > w tym poście użyłem 2-óch loginów > nikt mnie za to nie zablokuje😁

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ten gość być może sam handluje podobnym asortymentem i tak blokuje sprzedaż innym by bardziej zwrócić uwagę na swój towar lub ktoś zrobił to ewidentnie dla zabawy . 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@swag2maksio dzięki za wiadomość! Zgłosiłam już ten problem i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@swag2maksio konto zostało zablokowane, natomiast Twoje oferty wznowią się automatycznie po 5 dniach, jeśli kupujący nie zapłaci. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

swag2maksio
#7 Wielbiciel#

Nie da się przyspieszyć tego?

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@swag2maksio przykro mi, ale nie. Jedyne rozwiązanie, żeby to przyspieszyć możesz ponownie wystawić te przedmioty, tylko pamiętaj później wyłączyć automatyczne wznowienie. 
Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  1. Po 5 dniach od zakończenia ogłoszenia wyślemy Ci e-maila zatytułowanego "Kupujący nie zapłacił. Za 24h ogłoszenie będzie znów widoczne". Masz 24 godziny na decyzję – po tym czasie automatycznie wznowimy Twoje ogłoszenie. Jeśli nie chcesz wznawiać ogłoszenia, wybierz "Wyłącz wznawianie".
  1. Na 24 godziny przed automatycznym wznowieniem ogłoszenia wyświetlimy Ci opcję Wyłącz wznawianie w zakładce Zakończone ogłoszenia lub Zamówienia od kupujących.
   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów