anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie slowny kupujacy

39188410
#9 Pomysłodawca#

Wystawiłem na licytacje produkt , klient wylicytował , nie zapłacił  nie odpisywał na wiadomości. Zero kontaktu , allegro też do niego pisalo.

Wystawiłem po raz kolejny , ta sama sytuacja , co mam robić?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

LEW433
#21 Demiurg#

A to ten sam kupujący?

oznacz moderatorów

39188410
#9 Pomysłodawca#

Niestety tak

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To go zgłoś, zablokują. 

oznacz moderatorów

39188410
#9 Pomysłodawca#

Po pierwszym wylicytowaniu zgłosiłem i podobno mieli się z nim kontaktować . Efekt widoczny...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

39188410
#9 Pomysłodawca#

38571466 jego nick

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@39188410 dziękuję, już sprawdzamy to konto. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

39188410
#9 Pomysłodawca#

Super , czekam na efekty

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Efekty mogą być takie że mu konto zablokują i będzie nadal mógł kupować z innego swojego konta i nadal będzie robił to dla zabawy . 

oznacz moderatorów

39188410
#9 Pomysłodawca#

Właśnie wyglada to jak zabawa , tyle że mi i innym licytującym nie jest do śmiechu.

oznacz moderatorów

39188410
#9 Pomysłodawca#

Wiadomo coś?

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

@39188410 To jest zaburzenie psychiczne które szczególnie rozwinęło się po epidemii covid19 u ludzi zaszczepionych - nic na to nie poradzimy.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@39188410 Nie informujemy klientów o dokładnych działaniach podejmowanych na kontach. W takich sprawach kontaktujemy się już bezpośrednio z użytkownikiem. 

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@39188410 jeśli robi to złośliwie i celowo (bo np. sam sprzedaje taki produkt) to nic nie zrobisz. Nawet jak allegro zablokuje mu konto to w 10 sekund założy kolejne i zalicytuje dowolna kwotę, a Ty nie masz możliwości odwołania takiej oferty.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

nie korzytsać  z licytacji.

90% transakcji nie dochodzi do skutku. to forma zabawy lub dzialania konkurencyjnych sprzedawcow.

wystaw w kup teraz a jak się nie sprzeda to obnizaj cene

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Kiedyś licytacje to była przyjemność i adrenalina oraz ciekawość do momentu otwarcia paczki - co przyjdzie. Szczególnie licytacje od 1 zł gdzie często coś kupowało się wtedy za 1-3zł.

Kup teraz to mogę sobie zrobić w sklepie gdzie większość towaru aktualnie mam taniej jak na allegro. Jest tyle sposobów żeby to ucywilizować ale grupa specjalistów allegro patrzy przez palce i udaje że nie widzi problemu.

Mi brakuje tego typu licytacji i towaru w stylu "nieznana część elektroniczna" albo telefon stan nieznany. Teraz sprzedawcy boją się taki towar wystawiać a to była prawdziwa kopalnia okazji dla osób które potrafiły naprawić.

 

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@krejzole licytacje na allegro lokalnie nie mają większego sensu. Ani sprzedajacy nie jest w stanie w żaden sposób wyegzekwować wplaty, ani kupujący nic nie zrobi, gdy sprzedawca stwierdzi, że cena jest za niska i zwróci kasę. Można wystawiać, jeśli komuś nie zależy na szybkiej sprzedazy.

oznacz moderatorów