anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co chodzi z wiadomościami z al

MAMY ROZWIĄZANIE!
mazurkur439
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nDziś przez przypadek otworzyłem prywatną pocztę i co ja tam widzę, zapytanie z al, zaległą opłatę , która mi konto zablokowała. Nie przypominam sobie abym ją udostępniał, a tu proszę...o co chodzi? @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
LEW433
#21 Demiurg#

I co masz zaległości czy jakieś oszustwo? a ten mail nie jest powiązany z innym kontem Allegro?

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Chyba tak, z kontem, o którym nie miałem pojęcia właśnie z niego rozmawiam z kupującym. Teraz to już wiem gdzie się podziało tych 40 ofert, co ich nigdzie nie było widać. Wnioskuję,że jak jeszcze z tel. wszystko robiłem to tam mi podpieło 2 konto. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@mazurkur439 może jak wystawiał Pan książki to wystawiał na kilku kontach allegro i nie pamięta już tego

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

To było straszne zamieszanie, zacząłem  na AL ale mi się miejsce skończyło i chyba te 40 ofert wstawiłem jeszcze z tel. a później z Allegro i laptopa, a ile wtedy urzerania sie z Allegro było. jak to nic a nic na komputerach się nie znałem jescze 3 miesiące temu. Ale cyrk. Można jakoś te lewe konto podpiąć do normalnego?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@mazurkur439 można powiązać ale musi mieć Pan firmę i konto na allegro zweryfikowane jako firmowe. A nie myślał Pan nad otwarciem księgarni?

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

mazurkur439_0-1665148715009.png

 

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

To wyłudzenie?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@mazurkur439 niestety tak

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Otworzę coś bardziej oryginalnego, ale na razie się nie zdradzam, żeby ktoś pomysłu nie podkradł. Ale w sumie to ja tam i tak nie zamierzam zarabiać.

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

A na końcie miałem zaległości jekieś śmieszne drobne

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Jak to mówią grosz do grosza, a będzie kokosza

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

O i jeden okazał się uczciwy pieniądze już wpłacił

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Czyli nie każdy jest złym człowiekiem

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Zaczynam rozumieć strategię Allegro, żeby zniechęcić prywatnych sprzedawców do sprzedaży tutaj. Przez swoją indolencję wygenerowałem pewnie sporo kosztów. Zajmowałem czas pracownikom i jeszcze wydłużałem go dla innych zgłoszeń. Przydałby się jakiś test dla tych co zaczynają na profesjonalnych stronach, a tak jak ja nie mieli pojęcia o komputerach, internecie, nie wspominając o e-commerce 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 Zabezpieczyliśmy konto, z którego do Ciebie pisano.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Dziękuję w sumie to były 2 konta, ale może rzeczywiście nie było ze mną kontaktu?

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Co do drobnych to ciekaw jestem za co zapłaciłem jak wystawiałem Razem ze słonkiem?

oznacz moderatorów