anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obsługa allegro lokalnie -

MAMY ROZWIĄZANIE!
aklocki
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Allegro zachęca sprzedających do wystawiania ofert na Allegro Lokalnie ale sposób obsługi wystawionych ofert zniechęca. Na przykład dlaczego nie można, chcąc dokonać zmiany w wystawionej ofercie, przejść do niej wpisując tytuł tylko trzeba po kolei przeglądać wszystkie wystawione. Już możliwość wybrania konkretnej strony ułatwiła by pracę a i tu można tylko po kolei.

Poza tym dlaczego kupujący wybierając opcję - Inne ogłoszenia sprzedającego, zobacz wszystkie - widzi tylko wystawione na Allegro Lokalnie a nie widzi tych wystawionych na ZWYKŁYM ALLEGRO.

Może jest możliwość wprowadzenia usprawnień w obsłudze Allegro Lokalnie? Zgłaszam problem i myślę że prosta obsługa zachęciła by skutecznie sprzedających. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aklocki dziękuję za Twoje zgłoszenie i sugestie. Chętnie przekażę je dalej ale napisz proszę dokładnie co masz na myśli: "dlaczego nie można, chcąc dokonać zmiany w wystawionej ofercie, przejść do niej wpisując tytuł" tutaj chodzi o wyszukiwarkę Allegro Lokalnie czy wyszukiwarkę w zakładce Moje oferty

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
aklocki
#8 Zapaleniec#

Chodzi mi o Allegro Lokalnie - Moje ogłoszenia - nie widzę tu możliwości by wyszukać konkretne ogłoszenie i na przykład coś w nim zmienić bez przeglądania wszystkich wystawionych aukcji.

Na zwykłym Allegro aukcji z Lokalnie przecież nie widać by dokonać zmian.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aklocki  tak z poziomu Allegro nie można edytować ofert na Lokalnie, dziękuję za odpowiedź! Przekazuję ją do zespołu, który zajmuje się Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
shopmax1432
#8 Zapaleniec#

Allegro Lokalnie w ogóle traktowane jest po macoszemu. Mimo promowania ogłoszenia za 1,99 zł jest ono bardzo słabo widoczne na Allegro Lokalnie już nie mówiąc o widoczności na Allegro. Allegro głównie skupia się na firmach a prywatnego sprzedawcę ( np. prowadzącego działalność nierejestrowaną zgodnie z polskim prawem nie zauważa ). Nie jest to nigdzie uwidocznione. Skoro polskie prawo przewiduje taką formę działalności i sprzedający taką formę prowadzi powinno to znaleźć odzwierciedlenie. 

oznacz moderatorów
aklocki
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Dla mnie a pewnie i dla innych sprzedających ważne jest by z poziomu Allegro Lokalnie dało się wybrać i edytować konkretną aukcję bez przeglądania kolejnych stron, tak jak to jest na ALLEGRO.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jedyna opcja na to to wchodzisz w główne allegro i w wyszukiwarce znajdujesz siebie jako sprzedawcę. Potem wyszukujesz o ile nasza wypasiona wyszukiwarka da radę... A jak nie to przejrzeć i tak łatwiej...

oznacz moderatorów
aklocki
#8 Zapaleniec#

OK, to wiadomo ale nie umożliwi to edytowania i zmian w ofercie.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

No jak nie jak tak. Jak ją tam znajdziesz to w nią wchodzisz i w środku masz edytuj. Przynajmniej jeszcze nie dawno było, bo jakiś czas już tam nie wystawiam. Po prawo było.

oznacz moderatorów
aklocki
#8 Zapaleniec#

Tak ale w ten sposób edytować można oferty z ALLEGRO ZWYKŁEGO. Aukcji z Allegro Lokalnie nie dotyczy, nie da się.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Nie prawda właśnie sprawdziłam na męża koncie. Znajdujesz aukcje a głównym allegro- wchodzisz w nią - po prawo masz "ZARZĄDZAJ OGŁOSZENIEM"- klikasz na to i masz edytuj oraz zakończ. Oczywiście musisz być zalogowany.

oznacz moderatorów
aklocki
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, masz rację. Na Lokalnie wystawiam od niedawna i nie wpadłam na to. Dziękuję za podpowiedź, ułatwi mi to nanoszenie ewentualnych poprawek.

oznacz moderatorów