anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty z allegro lokalnie niewidoczne na allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Shopovsky
#7 Wielbiciel#

Jak w tytule, moje oferty z allegro lokalnie są niewidoczne na allegro (również te promowane). Ogólnie zauważyłem, że żadne nie tylko moje ogłoszenia są niewidoczne na allegro (na allegro lokalnie można je wciąż wyszukać). Proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
122 ODPOWIEDZI 122
DiKey91
#10 Popularyzator#

Zdaje się że problem powrócił, albo jest nadal.... Kilka moich ogłoszeń z AL nie są widoczne na głównym allegro. Pokazuje 44 oferty, a mam wystawione 52.
photo_2023-04-29_11-13-14.jpg

oznacz moderatorów
Hireliusz
#2 Obserwator#

Wczoraj wieczorem zorientowałem się, że część z moich ogłoszeń na Allegro Lokalnie wystawionych już miesiąc temu nie pojawia się w wynikach przeglądarki Allegro, ale co ciekawe są widoczne w przeglądarce Allegro Lokalnie.

Dotyczy to również ogłoszeń, w których mam wykupione promowanie.

Widziałem, że ludzie zgłaszali podobne problemy tutaj w przeszłości. Próbowałem porad z tamtych wątków, ale nic nie pomaga (sprawdzałem na 2 różnych urządzeniach, usuwałem ciasteczka i historię, sprawdzałem czy nie mam włączonych filtrów i czy nie mam włączonej opcji 'szukaj wielu' itp.)

Tutaj przykładowe ogłoszenie, które się nie wyświetla w wyszukiwarce Allegro:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/wloski-nie-gryzie-edycja-w-kolorze-nowe

Ogłoszenie za 15 zł, więc jedno z najtańszych, jak się ustawi sortowanie od najniższej ceny to powinno być jedną z pierwszych widocznych ofert.

Jak się wpisze 'włoski nie gryzie' to powinna się pojawić w wynikach wyszukiwania Allegro, a nie ma jej ....

Czy to jakieś problemy techniczne?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dziś tu ktoś pisał o problemie, chociaż pisał ze to przez Facebooka.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DiKey91 @Hireliusz przekazałam już prośbę do zespołu technicznego o sprawdzenie tej sytuacji. Jeśli otrzymam wyjaśnienie, wrócę do Was ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
top_audio
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo. Przykładowe niewidoczne oferty:

169fad49-dee3-4784-90d6-5ec183413302

f5f9260c-fee8-4b20-a86a-3927e22aa0df

Człowiek się dziwi, że od dawna nikt o nic nie pyta a tu prosze - wyjaśniło się, poukrywane jest wszystko. Bo na samo Allegrolokalnie nikt nie zagląda, tylko wyszukuje na raz wszystkie oferty przez Allegro. Ciekawe od kiedy te aukcje nie są widoczne, jak długi czas Allegro zmarnowało ludziom. To jest skandaliczna sytuacja, podważająca zaufanie do tego portalu. Niedługo trzeba będzie sprawdzać, czy przypadkiem znowu coś nie poznikało.

Pomijam już wcześniejsze nieuczciwe praktyki z wynikami wyszukiwania ofert Allegrolokalnie na Allegro, sortując od najniższych cen to wszystkie oferty "ogłoszeniowe" były wywalane na sam koniec - były widoczne dopiero po przewinięciu wszystkich ofert Allegro i Allegrolokalnie "kup teraz" z wyższymi cenami (po promowanych jak i zwykłych ofertach). 

oznacz moderatorów
DiKey91
#10 Popularyzator#

To jest dla naszego dobra 😀

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@top_audio konsultuję opisaną przez Ciebie sytuację. Wrócę z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
churchburner
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@top_audio przykro mi, jednak mamy awarie, która sprawia, że część ogłoszeń z Lokalnie nie jest widoczna na Allegro.pl. Nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem problemu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@top_audio z przyjemnością informuję, że problem został rozwiązany, wskazane przez Ciebie oferty są już widoczne na Allegro.pl 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
MateuszGothic
#7 Wielbiciel#

Witam, również moje oferty z Allegro lokalnie nie są widoczne na zwykłym allegro, proszę to naprawić, oto przykładowa z moich ofert  https://allegrolokalnie.pl/oferta/wiedzmin-pc-premierowa-komplet

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MateuszGothic Twoje oferty wyświetlają się poprawnie:

 https://allegro.pl/uzytkownik/MateuszGothic

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
maiden_team
#7 Wielbiciel#

Witam!

Problem nadal chyba trwa. Od dawna brak ruchu w moich ogłoszeniach. Brak wyników wyszukiwania w Allegro

oznacz moderatorów
zorro102
#7 Wielbiciel#

Proszę o UWIDOCZNIENIE moich dwóch ofert na allegro. Na allegro lokanie są widoczne w normalnym allegro nie. 
https://allegrolokalnie.pl/oferta/odtwarzacz-strumieniowy-dsd-i-dac-electrocompaniet-dja
https://allegrolokalnie.pl/oferta/cyrus-lyric-three-stealth-wzmakdaccdstreamer

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zorro102 Twoje oferty są widoczne na Allegro dla klientów, korzystających z kont zwykłych. Sprawdź tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
maiden_team
#7 Wielbiciel#

A mogę wiedzieć co z moimi ogłoszeniami? Minęło półtorej miesiąca bez odpowiedzi. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@maiden_team Twoje oferty również są widoczne dla potencjalnych klientów, którzy korzystają z kont zwykłych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
wes0l
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam ten sam problem z moją 1 aukcją.

oznacz moderatorów
MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

ponownie mam problem z widocznością moich aukcji, gdy oglądam swój sklep zależnie czy jako firma czy osoba na koncie zwykłym raz mam  wystawione 167 przedmiotów lub 157... we wszystkich przedmiotach zgodnie z sugestią zaktualizowana  informacja nt rodzaju wystawianych faktur...przez około 1 tydzień chyba było dobrze a teraz znowu... znowu cos podkusiło allegro żeby grzebać w systemie w celu "ułatwienia nam sprzedającym i kupującym znalezienia się wzajemnie na Allegro!" i znowu coś się rozsypało ....  Żyłabym w słodkiej niewiedzy gdyby nie podusiło mnie sprawdzić co widzą kupujący no i... widza co innego. pytanie co widzieli przez ostatni tydzień, gdy obniżona sprzedaż można tłumaczyć wakacjami, pogodą itp itd, a może nalezy tłumaczyć brakiem widoczności aukcji?!?!? a może nikt nic nie widział albo pojawiało się i znikało?! czy Allegro mogłoby zapanowac nad bałaganem które samo wygenerowało, bo po raz kolejny powtarzam brak naszej sprzedazy to brak prowizji i wpływów do was, czy to trudne do zrozumienia?

oznacz moderatorów
Yoopi3
#10 Popularyzator#

U mnie na kontach np jednego dnia mam 600 wyświetleń, a następne dwa po 15 wyświetleń, przy tym samym układzie ofert, zatem algorytm Allegro działa jak należy ku zadowoleniu sprzedawców.

oznacz moderatorów