anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty z allegro lokalnie niewidoczne na allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Shopovsky
#7 Wielbiciel#

Jak w tytule, moje oferty z allegro lokalnie są niewidoczne na allegro (również te promowane). Ogólnie zauważyłem, że żadne nie tylko moje ogłoszenia są niewidoczne na allegro (na allegro lokalnie można je wciąż wyszukać). Proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
153 ODPOWIEDZI 153
Client:121184278
#7 Wielbiciel#

Moje ogłoszenia na allegro lokalnie nie są widoczne na allegro. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/damskie-skarpetki-do-kostki-bawelniane-wygodne-bwm

Proszę o weryfikację

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:121184278 Oferta jest widoczna na Allegro: 

ko_alka_0-1713264348705.png

 

oznacz moderatorów
Client:121184278
#7 Wielbiciel#

Czy tylko przedmioty z wykupionym wyróżnieniem widać na allegro?

Kiedy będę mogła sprzedawać na allgro, a nie lokalnie?

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:121184278 Nie, nie trzeba mieć wyróżnienia. Twoja oferta jest widoczna bez żadnego promowania na Allegro, co widoczne jest na zrzucie wyżej. 

Możesz już teraz, skorzystaj z formularza wystawiania na Allegro: https://allegro.pl/offer/ 

oznacz moderatorów
tadeusz64_
#2 Obserwator#

Moje ogłoszenie na allegro lokalnie nie jest widoczne na allegro. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/papier-foto-canon-pp201-a4-2311b019-bialy-a4-260-gm2-17-szt

Proszę o weryfikację

oznacz moderatorów
quixtep
#7 Wielbiciel#

Nie tylko Twoje, bo moje ogłoszenie jest widoczne również tylko na lokalnie, a na normalnym allegro nie. Nawet mam jakieś promowanie, które nic nie daje.

Oczywiście zaraz przyleci jakiś moderator i napisze, że jest widoczne.

Sprawdzone incognito, apka i inna niezalogowana przeglądarka. Nigdzie nie widać.

oznacz moderatorów
DiKey91
#10 Popularyzator#

@quixtep I tak już teraz będzie - zgodnie z tym co allegro sobie wymyśliło lub Ktoś im wymyślił: czyli rozłączenie allegro oraz allegro lokalnie. Trzeba przyznać że kolejna cudowna zmiana

oznacz moderatorów
kenny999
#2 Obserwator#

Podepne sie tutaj, mojej oferty z Lokalne nie widac na Allegro, Oferta: 45806da1-cc0a-42be-ae4d-665098f9e92c

Bede wdzieczny za sprawdzenie. 

 

PS. Sprawdzam na incognito. Co wiecej, sprawdzam czy jestem slepy czy moze to dotyczyc tez innych ogloszen 😉

Wchodze wiec w kategorie (Galaxy S20 FE) i lokalizacje (Kraków) - nic wiecej zeby wykluczyc filtry zalezne od wystawiajacego. Na Lokalne jest w tym momencie 11 ofert (na Allegro 30). Wiekszosc z tych 11 - w tym mojego - nie widac na Allegro, ale 2 (dwie) jednak widac!? Czyli to nie tylko ja, wiec OCB?

oznacz moderatorów
sandurek01
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Moje ogłoszenie na Allegro Lokalnie też nie jest widoczne na Allegro, gdy jestem zalogowany. Po wylogowaniu z konta jest znów widoczne. Proszę o naprawę tej usterki.

oznacz moderatorów
Lillehamer
#8 Zapaleniec#

Do tego nie można wrzucać ofert z allegro lokalne do obserwowanych,brak jest serduszka do kliknięcia tak jak jest to na normalnym allegro.Znowu wzieli się za ulepszanie i spartaczyli robotę !!

 

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Lillehamer @sandurek01 @kenny999 ustalam właśnie co się dzieje z platformą Allegro Lokalnie. Wkrótce damy Wam znać.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
wagram
#8 Zapaleniec#

Chyba niestety tak ma być teraz... nie będzie niczego

oznacz moderatorów
Lillehamer
#8 Zapaleniec#

No i co z tym Allegro lokalne ?? Mieliście państwo dać znać.Nadal nie mogę dodawać wystawianych przez innych nowych aukcji do obserwowanych gdyz  przy nich nie widać obrysu niebieskiego serca,Przy Allegro normalnym wszystko jest widoczne i mogę je dodawać do obserwowanych.

oznacz moderatorów
siwyqq
#7 Wielbiciel#

U mnie jest to samo, oferty z allegro lokalnie nie są widoczne na zwykłym allegro.

Kiedy wyżej opisywane błędy zostaną naprawione?

oznacz moderatorów
wagram
#8 Zapaleniec#

To nie żaden błąd, tak ma teraz być ....

oznacz moderatorów
niuti
#8 Zapaleniec#

Dalej nie widać ofert lokalne na allegro. Nie wiem czy tak ma być ale chyba nie. Nie wiem skąd taka informacja bo jak sobie wrzuce w wyniki wyszukiwania jako sprzedawca to część moich ofert jest widoczna a druga połowa wycięta.......także ten teges.......no ale to monopol, tu sie nie zmieni.

Wziąść opłaty za promowanie cichaczem, a ty człowieku dziwisz sie, że zero ruchu na aukcjach.......no skoro ich nie ma, bo allegro lokalnie to jakbyście postawili mały sklepik koło wielkiej galerii ....ruch zerowy. Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam zrobicie :D.

 

oznacz moderatorów
Lillehamer
#8 Zapaleniec#

Zgadza się.Kiedys było multum widocznych aukcji z allegro lokalne przy obserwowaniu co zostało wystawione w ciągu 24 godz.Teraz sporadzycznie jedna lub dwie ewentualnie żadna.Po drugie nie ma serduszka aby odrazu dodac do obserwowanych jak to jest przy wystawianych aukcjiach na głównym allegro.Trzeba wejsc w zakladkę do aukcji i wtedy tam dodać. Moim zdaniem,kasę biorą a sprzedaż nam kuleje.

oznacz moderatorów
wagram
#8 Zapaleniec#

Po ostatnich zmianach na moim allegro lokalne, nic się nie dzieje... zero ruchu, nawet nowych wejść na aukcje brak ...taka sytuacja

oznacz moderatorów
DiKey91
#10 Popularyzator#

@wagram I jeszcze PESEL trzeba podawać 🙂 a w przyszłości numer buta, lub montaż kamerki w pokoju w którym się prowadzi sprzedaż 😂

oznacz moderatorów
niuti
#8 Zapaleniec#

Ale o so chozi? Przecież to my mamy sprzedawać a że nam nie idzie to to alle wina? Prowizję i tak pobiorą :D.

Chcesz sprzedawać to się męcz. My zawsze zarobimy :D.

oznacz moderatorów