anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem

ALLEGRO_MEDIA
#1 Nowicjusz#

Witam
Wystawiłem banknot na sprzedaż 10000 zlotych na allegro lokalnie.
Okazało się , że omyłkowo wystawiłem, ja tego banknotu nie mam i anulowałem licytację po 1 dniu wystawienia.
Do tego czasu ktoś kupił przedmiot i wpłacił pieniądze na konto allegro.
Proszę dokonać zwrot pieniezy z powrotem na konto użytkownka , który wpłacił czyli [edycja]
Pozdrawiam
Łukasz [edycja]

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@ALLEGRO_MEDIA Nie możesz anulować licytacji, jeśli ją zakończysz przed czasem, wygrywa osoba najwyżej licytująca w chwili zakończenia aukcji. Została zawarta prawnie wiążąca umowa i kupujący może domagać się wydania banknotu, nawet sądownie. Jeśli go nie masz, powinieneś go pozyskać z innego źródła i wysłać kupującemu.

Allegro nie wykona za Ciebie zwrotu pieniędzy. Jeżeli kupujący w ramach porozumienia stron zgodzi się na zwrot, pieniądze z Allegro Finanse musisz wypłacić na swoje konto bankowe i oddać kupującemu zwykłym przelewem na rachunek bankowy, który Ci poda.

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

Witaj, @ALLEGRO_MEDIA.

Możesz łatwo i tanio naprawić swój błąd. Kup banknot od kogoś innego i wyślij go klientowi:

https://allegro.pl/listing?string=banknot%2010000%20z%C5%82&bmatch=nbn-e2101-d3794-c3683-col-1-4-061... 

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@ALLEGRO_MEDIA  Jeszcze prowizje za to pobrali!

A za ile sprzedałeś ten banknot?

Jeśli za 10 tyś. - to jeszcze na tym zarobisz, zrób tak jak ci napisał @Client:98572120  kup, gdzie indziej i wyślij klientowi.

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@TATLOK No.... nie. Przy kolekcjach liczy się stan zachowania, a często nawet numery banknotów.... nie ma szans an taki sam numer 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Każdy banknot jest jedyny w swoim rodzaju w takim przypadku najlepsza będzie mediacja i zwrot kosztów .Negatywa nie dostaniesz to AL a tam sprzedawcy nie są oceniani.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ten nominał nie jest taki drogi nie wiem za ile go sprzedałeś ale kupowałem ich trochę ostatnio na bazarze w cenach od 7-10 zł za stan 3 do 30-40 zł za st.1/1- .Możesz spróbować coś zdobyć dla niego ale wcześnie lepiej się dogadać i podesłać fotki proponowanych zamienników.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@pinsplash A to przepraszam, zapewne jest tak jak piszesz. Zupełnie u mnie brak tendencji do kolekcjonowania, jeśli tylko mam jakieś pieniądze to patrzę tylko jak je szybko wydać 🙂 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ALLEGRO_MEDIA, widzę, że skontaktowałeś się z nami mejlowo z prośbą o zwrot środków dla Kupującego. Na Twoją prośbę zwrot został zlecony.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów