anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka za 17 zł

Client:65722241
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry mam sprzedany przedmiot na Allegro Smart i mam zapłacone 17 zł od kupującego za przesyłkę kurierską, ale jak mam wysłać przesyłkę Ok 10 kg za 17 zł?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:65722241 Cześć. 🙂 Przedmiot sprzedałeś na Allegro Lokalnie (bez Smarta). Koszty dostawy ustalasz samodzielnie, kwota 17 zł to tylko cena proponowana. Przed wystawieniem oferty powinieneś sprawdzić, ile kosztuje wysyłka towaru. Najlepiej dowiedz się, ile to będzie dokładnie kosztowało (w zależności od tego, jak nadasz paczkę, na poczcie czy przy pomocy brokera kurierskiego) i wtedy skontaktuj się z kupującym i wyjaśnij sytuację, a także np. poproś o dopłacenie do wysyłki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:65722241
#8 Zapaleniec#

na Allegro Lokalnie*

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tam wysyłasz samodzielnie więc to Ty ustaliłeś taki koszt wysyłki, możesz prosić zawsze kupującego o dopłacenie.

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Tylko jak to wygląda? Koszty przesyłki pasuje sprawdzić przed wystawieniem towaru. Bez żadnej umowy - raczej trudno liczyć na taką cenę u przewoźnika. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:65722241 w pocztex z punktu na adresy wyrobisz się w cenie. Skorzystaj z usług jakiegoś brokera kurierskiego.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:65722241 tu nadaj https://nadaj.dpd.com.pl/ prawie się zmieścisz 🙂

Zrzut ekranu 2023-10-01 223027.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów