anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych" problem z InPost 4.10.2021

MAMY ROZWIĄZANIE!
ADI-mistrzu
#7 Wielbiciel#

Widziałem że problem się pojawiał już, ale teraz trafił na mnie i nie mam pojęcia co dalej.

Dziś miałem do wygenerowania dwie etykiety, jedna została stworzona poprawnie, druga zgłosiła błąd:

"Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku."

Dane wyglądają ok.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  , wiecie coś na ten temat czy dalej z tym walczycie?

 

oznacz moderatorów
70 ODPOWIEDZI 70
jingjang
#7 Wielbiciel#

Rady są nietrafione. Na 4 przeglądarkach to samo:

":Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku."

Widzę że brak check boxa przy wzmiance o regulaminie.  Naprawiajcie!

oznacz moderatorów
viverhp
#4 Eksplorator#

U mnie też taki sam problem...

oznacz moderatorów
deser69
#8 Zapaleniec#

Witam dlaczego nie mogę wygenerować etykiety na paczkomat na allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
MaszynistaU-96
#8 Zapaleniec#

Prawdopodobnie jakaś awaria systemu. Ja też nie mogę wygenerować etykiety, wyskakuje komunikat: "Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku.". Pozostaje cierpliwie czekać.

oznacz moderatorów
Yokes
#7 Wielbiciel#
Dokładnie mam dzisiaj ten sam problem z generowaniem etykiety
oznacz moderatorów
kamilak1985
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem.

Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku.

oznacz moderatorów
deser69
#8 Zapaleniec#

Zrobiłem też według wskazówki że incognito i ciasteczka wykasowane i też nic nie pomaga

oznacz moderatorów
rob222
#7 Wielbiciel#

Nie pomaga, jakaś awaria.

oznacz moderatorów
deser69
#8 Zapaleniec#

Ewidentnie padł im serwer i cała Polska stoi 😄 bo Internal Server Error 500 oznacza brak połączenia z serwerem ale jak zwykle allegro śpi a kontak telefoniczny działa po 2 dniach porażka.

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@deser69 Internal Server Error 500 nie oznacza braku połączenia z serwerem, tylko wewnętrzny błąd serwera.

oznacz moderatorów
jagody_poziomki
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, ma to samo , sprawdź poprawnosc danych przy generowaniu etykiety inpost .

oznacz moderatorów
m.milek
#10 Popularyzator#

Mamy ten sam problem, magazyn od 7 rano czeka na etykiety.

"brawo" Allegro

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_

kiedy zostanie ogarnięty ten bajzel?!?

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@m.milek Bajzel nie zależy od Allegro, InPost nawala ostatnio przynajmniej raz w tygodniu. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Cześć. Dostaliśmy informację od InPost o występujących problemach z generowaniem etykiet nadawczych - trwają pracę nad ich rozwiązaniem. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o cierpliwość 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
deser69
#8 Zapaleniec#

Dzwoniłem do inpost mówią ze trwają prace nad przywróceniem funkcjonalności. Dobrze ze chociaż ktoś z moderatorów się w końcu odezwał 

oznacz moderatorów
m.milek
#10 Popularyzator#

@ko_alka 

"Dostaliśmy informację od InPost o występujących problemach z generowaniem etykiet nadawczych".

Brawo za odkrywczą informację, nawet Pani nie wie jak to nam sprzedawcom pomogło...mi np. jeszcze bardziej podnieść ciśnienie. Dlatego też bez zwłoki udaję się do pokoju kontemplacji.

oznacz moderatorów
Client:43838858
#8 Zapaleniec#

Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu jak najszybciej wszystkie dane są prawidłowe.

oznacz moderatorów
Antikeks98
#7 Wielbiciel#

Witam nie mogę utworzyć etykiety do wysyłki paczkomatem. Dane są dobre . Co mogę zrobić ?
photo_2021-10-04_12-38-12.jpg

 
 
 
 
  •  
oznacz moderatorów
MEGA-PROMOCJA
#7 Wielbiciel#

InPost nie działa

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Cześć. Otrzymałam informację, że Menedżer Paczek już działa poprawnie. Dajcie proszę znać, czy możecie realizować zamówienia przez to narzędzie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów