anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[29.05.2023] Awaria Allegro - brak możliwości wystawiania aukcji " wystaw podobną "

MAMY ROZWIĄZANIE!
mirex2005
#12 Orędownik#

Czy jest jakiś problem z opcją "Wystaw podobną"?

Po kliknięciu w zakładce Mój asortyment w odnośnik Wystaw podobną pojawia się komunikat

Zrzut ekranu 2023-05-29 141602.png

natomiast jak się kliknie wystaw nowe pojawia się nowa oferta z podpowiedzią zapisanego szkica

Zrzut ekranu 2023-05-29 141653.png

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mirex2005 nie otrzymaliśmy podobnych zgłoszeń. Wyczyść proszę pamięć podręczną przeglądarki oraz zamknij wszystkie zbędne zakładki. Sugeruję również, abyś podjął próbę w trybie incognito. Jeśli wspomniane kroki  nie pomogą, daj znać. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
ubraniaAgnes
#8 Zapaleniec#

Witam.

Potwierdzam ,mam ten sam problem .Nie mogę wystawić aukcji przez "wystaw podobną".Wyskakuje mi to samo co mirex2005

oznacz moderatorów
mirex2005
#12 Orędownik#

@w_kiwi mam ustawione czyszczenie pamięci po każdorazowym zamknięciu przeglądarki. W trybie incognito i na innej przeglądarce problem też występuje. I jak widać nie jesteśmy osamotnieni inni również zgłaszają taki problem..

oznacz moderatorów
OctagonOpole
#9 Pomysłodawca#

Dzien Dobry.

 

cały czas, gdy klikam w opcje "wystaw podobną" - ładuje się przedmiot z daną aukcją a finalnie wyskakuje błąd tak jak w tytule - Nie udało się pobrać oferty.

 

jest to problematyczne ponieważ za każdym razem, muszę wybierać "wystaw nową ofertę" a nie jak było wcześniej trochę na skróty.

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
wendita_pl
#7 Wielbiciel#

mam to samo

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Kolejne ułatwienie przez utrudnienie 😉

oznacz moderatorów
OctagonOpole
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Allegro zaleca wyczyszczenie pamięci i próba na trybie incognito lub na innej przeglądarce

Ten wątek  

oznacz moderatorów
wendita_pl
#7 Wielbiciel#

nie pomogło 

oznacz moderatorów
FancyOutfit
#8 Zapaleniec#

też mam ten sam problem

oznacz moderatorów
PrestigeWD
#9 Pomysłodawca#

Mamy ten sam problem od wczoraj. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dział techniczny pracuje już nad rozwiązaniem tego problemu. Dodałam Was do zgłoszenia i gdy tylko otrzymam informacje w tej sprawie, dam znać! 

AKTUALIZACJA 30.05.2023 12:34
Otrzymałam informacje, że problem został już rozwiązany i nie powinien już występować. Dajcie znać, gdyby było inaczej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów