anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[7.06] Lista pojazdów "pasuje do" przy próbie edycji oferty jest usuwana z aukcji/oferty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mikeza
#20 Guru#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

czyżby kolejne ułatwienia dla sprzedających ? zauważyłem ostatnio, że przy każdorazowej próbie edycji oferty w dziale motoryzacja, może być to cokolwiek, nawet poprawienie zwykłej literki, lista pojazdów "pasuje do" jest czyszczona przez allegro i wyświetla się tylko sugestia do uzupełnienia. To jest nieakceptowalna zmiana, nie wiem o co w tym chodzi i czemu ma to służyć. Uzupełnienie tej listy zajmuje bardzo dużo czasu, i nie chodzi tu tylko o wpisanie modeli aut, ale przede wszystkim często ręcznie dopisków odnośnie lat produkcji danego modelu. To trzeba robić ręcznie. Teraz przy próbie jakiejkolwiek zmiany w treści oferty, ta lista jest usuwana i trzeba wszystko wpisywać od nowa. To jest jakiś dramat. Wcześniej jak edytowało się aukcje lista zostawała nienaruszona.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@karlosastragsi @robertrutkowski przykro mi, ale jeszcze nie mamy informacji w tej sprawie. Dział techniczny wciąż pracuje nad rozwiązaniem, dam znać, gdy otrzymam od nich odpowiedź.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  mija kolejny tydzień. Ile można czekać na naprawę - podejrzewam, że banalnego błędu. Nie da się edytować lub wznawiać ofert bez ręcznego uzupełniania tej treści. Allegro zacznijcie wreszcie coś robić w tej sprawie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza przepraszam, że to tyle trwa. Napisałam do działu technicznego z prośbą o pilny update.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

co dalej z tą awaria

oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  2 tygodnie trwają prace, które uniemożliwiają edycję w trwających aktualnie ofertach. To jest po prostu dramat, bo inaczej nie można tego opisać.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@mikeza to nie jest raczej awaria, a planowane działanie

oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

Chyba masz rację, za długo to trwa na awarię. Słuszna uwaga.

oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Będzie to wgl naprawiane? Bo nie wiem czy przenosić się ze wszystkim na **piiip**.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdfimage @mikeza @robertrutkowski @karlosastragsi otrzymałam informację, że problem został rozwiązany. Czy mogę poprosić Was o potwierdzenie?
Dziękuję za Waszą cierpliwość.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

Tak, a co ze wszystkimi aukcjami wstecz z których zniknęły listy podczas edycji? Kto to za nas wypełni na nowo?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdfimage pytasz co z ofertami, które w wyniku błędu wystawiłeś jako "wystaw podobną" bez sekcji "pasuje do"? 
Czy możesz sprawdzić, czy jeśli je zakończysz i ponownie skorzystasz z "wystaw podobną" lista "pasuje do" się zaciągnie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

Z ofertami które były dostępne i postanowiłem je edytować (podczas edycji znikała lista dopasowań). Dopiero później się zorientowałem że z tych ofert zniknęły listy dopasowań po edycji... W wielu jak klikam teraz edytuj to nie ma sugestii dopasowań które były wcześniej 😞

Np: https://allegro.pl/oferta/honda-yamaha-kawasaki-suzuki-korek-chlodnicy-ze-wskaznikiem-termometrem-1-...

oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

@la_nika  widze że stało się tak iż nie ma sugestii dopasowań tylko w kilku ofertach które "ucierpiały" po edycji. Dodamy tam dopasowania ręcznie na nowo - już z tym nic nie róbcie bo zaraz coś nowego się zepsuje.... W pozostałych które ucierpiały po edycji jest lista sugestii. Nie wiem dlaczego tak jest.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@la_nika potwierdzam, wygląda, że na ten moment problem został rozwiązany 😁 

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
brakestop
#14 Krzewiciel#

20 dni to i tak sukces 🤣

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów