anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[9.10.2024] Oferty wycofane z kampanii Allegro Days

MAMY ROZWIĄZANIE!
kadus_ms_fb
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Witam.

Nie bardzo rozumiem. Proponujecie oferty do włączenia na kampanię. Proponujecie cenę i obniżkę jaka powinna być. Ja analizuję i akceptuję. Po czym wy musicie również zaakceptować moje zgłoszenie. I tak się stało. Nagle jak trwa kampania to po jednym dniu wszystko wyłączacie i nie mam żadnej oferty. Nigdy wcześniej tak się nie stało że po zaakceptowaniu ofert i w trakcie kampanii oferty zostały wyłączone.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
delta-opti
#8 Zapaleniec#

Mam tak samo, wszystkie oferty zostały odrzucone nagle bez powodu. Brzmi jak błąd, jednak nie moge przez to wykorzystać korzyści kampanii "Allegro Days AlleObniżka 07-13.10.2024". Proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kadus_ms_fb @delta-opti Wskażcie numery przykładowych ofert, których dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
delta-opti
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,
14323673872
14718613888
13978266230
14669432175
14629583024
14669453880
14629583162
15542437153
14669355952
16520581422

W każdej dokładnie tak samo:

"Podana cena promocyjna jest za wysoka. W tej kampanii wymagamy odpowiedniej obniżki w stosunku do najniższej ceny Twojej oferty z ostatnich 30 dni."

oznacz moderatorów
pikoto
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie, miałem dużo ofert zakwalifikowanych do Allegro Days a tu nagle zauważyłem że zostały te oferty przywrócone do ceny sprzed obniżki. 

Prześledziłem innych sprzedawców których aukcje też brały udział i też zostało w dziwny sposób pozbawione udziału.

Czy to jakiś problem po stronie allegro ?

oznacz moderatorów
kadus_ms_fb
#8 Zapaleniec#

Mogę je wskazać lecz są na moim koncie. Nie muszę podawać konkretnych ponieważ są to wszystkie oferty zgłoszone. W tej chwili nie mam żadnej oferty na Allegro Days. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@delta-opti @kadus_ms_fb @eskot_pl @pikoto 

Dostałam potwierdzenie, że problem zgłasza duża liczba sprzedających i trwają obecnie prace nad ustaleniem i wyeliminowaniem przyczyny nieprawidłowości. Proszę Was o cierpliwość i przepraszam za utrudnienie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
eskot_pl
#8 Zapaleniec#

czy coś udało się ustalić bo nie wiem czy mam ponownie produkty zgłaszać choć wtedy cena dla sprzedających jest mniej atrakcyjna więc wolałbym przywrócenia poprzednich

 

oznacz moderatorów
Domitech_pl
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Czekamy również na informację dotyczącą problemu - wycofano nam prawie 100 ofert z kampanii

oznacz moderatorów
eskot_pl
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo - wczoraj wieczorem wszystkie aukcje straciły oznaczenia allegro days

oznacz moderatorów
marcind8181
#1 Nowicjusz#

Kiedy zostanie przywrócone allegroAlle obniżka i w jaki sposób ?

oznacz moderatorów
romanperth
#7 Wielbiciel#

Kiedy zostanie naprawione i iferty beďą przywrócone do kampanii allegro days?

oznacz moderatorów
profitools
#9 Pomysłodawca#

No i ładnie, nie znałem tematu, więc dla moich ofert obniżyłem cenę po 5zł, myśląc, że rzeczywiście to przyczyna problemu. Problem został rozwiązany, mailing też chyba dostaliście? 

Z tym, że mi teraz będą dopłacać do niższej ceny.... 😞 

No i przekreślona cena nie wygląda już tak korzystnie (wiadomo, błąd Allegro, ale działa Omnibus...)

Jednym słowem -straty przez błąd Allegro.

Rekompensata jakaś będzie??

(Pomarzyć można....)

oznacz moderatorów