anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro ceny

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dobrze widzę, że w programie Allegro Ceny degradującym ceny produktów Allegro dopłaca różnicę pomiędzy ceną oferty wystawioną przez sprzedawcę a zwoją zdegradowaną ale prowizję liczy od ceny sprzedawcy?
Arcyciekawe rozwiązanie ;).

Tak nawiasem mówiąc to sprzedawcy powinni wykluczać lepsze swoje oferty z tego programu bo działa on tak faktycznie na ich niekorzyść. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

DlaMistrzow_pl
#12 Orędownik#

W kilku branżach od znajomych zasłyszałem, że ten program obniża czasem ceny poniżej cen zakupu co prowadzi do wielu dymów na linii handlowcy-dystrybutorzy (włącznie ze zrywaniem umów handlowych) i paradoksów "na allegro mam taniej". Chyba im o to chodzi. Najbardziej beznadziejna metoda "promocji", bo konkurować, nawet na samym rynku platformy Allegro, nie ma już wtedy czym.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep jeśli sprzedający nie chce korzystać z tego programu może w każdej chwili go wyłączyć ze swoich ofert przez zakładkę Mój asortyment. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Wiem o tym, że można wyłączyć. Co też czasami robię.
Jednak w poście pisałem o tym, jak kuriozalnie jest liczona prowizja od ceny sprzed obniżenia ceny. W sumie udział w tym programie to podcinanie gałęzi na której się siedzi bo służy on głównie do demolowania cen i destabilizowania ofert. Z korzyścią dla sprzedawców - na pewno nie!

oznacz moderatorów