anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro czechy dpd przewoźnik nie obsługuje kodu pocztowego

Kloceser_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Dzisiaj dostałem pierwsze zamówienie z allegro.cz

Klient wybrał sposób dostawy DPD Czechy, chciałem tak jak zawsze wygenerować etykietę przez "wysyłam z allegro" ale dostaje komunikat o błędzie, że "dostawca nie obsługuje podanego kodu pocztowego"

Co mam zrobić? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Kloceser_pl
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Numer zamówienia
c4d26961-f005-11ed-817f-c5277b608674
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kloceser_pl jak nie masz innego przewoźnika, wsiadaj w samolot i zawoź,  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  chore sytuacje !!! czemu Wasz system nie jest powiązany z wysyłam z allegro i nie weryfikuje tego przy składaniu zamówienia ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@kostas11 odpowiedź jest prosta - wdrożone na szybko, by załatać spadek sprzedaży na polskim rynku. To się nie może udać. Widziałem już kilka takich wdrożeń w swoim życiu. Później użyszkodnik przychodził z podkulonym ogonem i prosił - Pani zrób coś z tym... Ma być szybko, tanio i dobrze - gdzieś już to grali...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kloceser_pl Kupujący podał błędny kod pocztowy (niewłaściwy format). Po przejściu do edycji adresu zobaczysz komunikat z wyjaśnieniem przyczyny problemu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

claudia1z
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam, mam ten sam problem i w żaden sposób nie jestem w stanie nadać przesyłki do klientki w Pradze. Kombinuję ze zmianą formatu kodu pocztowego i za każdym razem ten sam komunikat o nie obsługiwaniu podanego kodu pocztowego

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@claudia1z podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

claudia1z
#8 Zapaleniec#

40700220-6267-11ee-93e5-0371059176ce

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@claudia1z dziękuję! Wyjaśniam to, czy możesz przesłać jeszcze zrzut ekranu z widocznym komunikatem o błędzie?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@claudia1z w tej sytuacji muszę poprosić Cię o wysłanie wiadomości do kupującej i dopytanie czy podany adres jest na pewno prawidłowy. Gdy wpisałam ulicę i numer budynku w google pojawił się inny adres i inny kod pocztowy, więc muszę poprosić Cię o kontakt z kupującą w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów