anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro namieszało przy wystawianiu aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
dawal50
#14 Krzewiciel#

Teraz za każdym razem jak chcę poszukać właściwych parametrów, sprawdzić ilość, wycenić itp jakakolwiek zmiana zakładki z tej od wystawiania powoduje że powracając na stronę wystawiania cała aukcja ładuje się od początku i na dole wyskakuje "Oferta została zaktualizowana" mimo że nic nie było zmieniane w formularzu. Jest to mega uciążliwe. Nie dość że ładuje się wszystko od nowa, to jeszcze od nowa trzeba lecieć w dół bo znowu jesteśmy na samej górze aukcji.

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48
dawal50
#14 Krzewiciel#

kiedy to zostanie naprawione? dając wystaw podobną i kasując treść niektórych wierszy czy zdjęć to przy zmianie zakładki i powrocie do niej wszystkie puste wiersze kasują się i jest zamotka bo nie wiadomo co zostało wykasowane @ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ filmu nie będę nagrywać, wystarczy że pracownik allegro wykona próbę wystawiania aukcji

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dawal50 Żeby to sprawdzić, będziemy potrzebować jednak filmiku, więc będę wdzięczna jeśli podeślesz go nam na spolecznosc@allegro.pl 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
strefamocy
#8 Zapaleniec#

Witam,

Otóż, dnia dzisiejszego przy próbie wystawianiu ofert na allegro, za każdym razem kiedy przeskakuje między kartami nie zależnie czy jest to przeglądarka Chrome, Internet Explorer, czy nawet Edge, okno po powrocie do karty wystawienia oferty odświeża się, przywracając dane z formularza. Czyli nie mogę zminimalizować okna, aby wyszukać zdjęć i je wgrać, ponieważ potem od razu wszystko wraca do punktu wyjścia. Gdy dodaje produkt przez EAN, także na początku jest ok, ale po przeskoczeniu kart w przeglądarce, wraca mi do kategorii starego produktu.
Nagrany jest filmik, dlatego mogę go wrzucić i podać linka.
Jest to chwilowy problem ? Czy coś poszło z aktualizacją portalu nie tak?

oznacz moderatorów
DD_Company
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Posiadam problem który występuje podczas wystawiania ofert, mianowicie gdy mam otwarte kilka zakładek na przeglądarce, gdy przerzucam się z zakładki wystawiania oferty np. na **piiip** i później chcę wrócić na zakładkę allegro cała oferta się "aktualizuje" i rozpoczyna się wystawianie od nowa... Czy ktoś posiada lub posiadał taki problem? Jest to naprawdę bardzo uciążliwe gdy wystawia się wiele ofert dziennie i skacze między zakładkami...

oznacz moderatorów
GermanRc
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie mam ten sam problem. Nie ma szansy wystawienia ogłoszenia bo ciągle się zakładka odświeża i kasuje wcześniej wprowadzone dane. 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_   czy jest jakiś problem techniczny? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DD_Company @GermanRc aby to zweryfikować konieczny będzie filmik obrazujący ten problem. Czy możecie podesłać go na adres spolecznosc@allegro.pl?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

pracownik nie może sam sprawdzić? po co film nagrywać? Cały opis się niszczy, znikają wiersze które nie były wypełnione

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dawal50 nie może, ponieważ nie wiadomo czy potwierdzi błąd. U mnie np. problem nie występuje. Po przeklikaniu się na inne karty (sprawdzane na dwóch przeglądarkach i dwóch kontach) opis i wszystkie dane są dalej wypełnione. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Deja-shop
#8 Zapaleniec#

Sam mam dokładnie to samo, w dodatku ostatnio przy wystawianiu ogłoszeń nie pokazuje mi opcji czasu trwania oferty. Chcę wystawić aukcje, wyskakuje mi błąd, ale problem w tym że nawet nie mogę tego zaznaczyć bo tego nie ma. Mój kolega ma to samo.Zrzut ekranu 2022-11-28 160733.pngZrzut ekranu 2022-11-28 160609.png

Może problem występuje tylko w przypadku kont zwykłych?

oznacz moderatorów
misio6000
#10 Popularyzator#

Nie, nie. Problem występuje na kontach firmowych...

oznacz moderatorów
strefamocy
#8 Zapaleniec#
Mail poszedł 🙂
oznacz moderatorów
strefamocy
#8 Zapaleniec#

Wiadomo już coś ?

oznacz moderatorów
jangrzeg
#7 Wielbiciel#

U mnie tey ten sam problem. Nie moge doda zdjec

oznacz moderatorów
sklepmotonet_pl
#8 Zapaleniec#

witam potwierdzam jest problem z wystawianiem aukcji tak jak inni użytkownicy pisali. Proszę napisać, kiedy naprawicie ten błąd bo jest irytujący i nie można normalnie pracować. Nie będę nagrywał filmu bo wystarczy samemu coś wystawić i sprawdzić. Proszę nam uwierzyć jesteśmy na allegro od prawie 20 lat. Miłego naprawiania systemu życzę.

oznacz moderatorów
skoda_szczecin
#4 Eksplorator#

u nas też ten problem występuję uniemożliwiając wystawianie czegokolwiek, raz potrafi wyczyścić wszystkie parametry a raz po prostu strona się odświeża usuwając treść opisu.

oznacz moderatorów
ETHome
#9 Pomysłodawca#

U nas w firmie też...

oznacz moderatorów
Kizi24
#3 Debiutant#

U mnie ten sam problem, nie zależnie czy to koto firmowe czy prywatne

oznacz moderatorów
BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

Sam nie wiem co bardziej irytujące to ze wcześniej przy wystawianiu z formularza zawieszała się strona i przy odświeżeniu kasowało np zdjęcia, czy to że aktualnie odświeża przy każdej zmianie zakładki. Wielu sprzedających kopiuje np parametry produktów ze strony producenta, niezbędna jest wielokrotna zmiana zakładek. Po odświeżeniu widok przechodzi na samą górę oferty, wystawienie jednej oferty aktualnie w tym systemie zajęło mi 20x więcej czasu ( biorąc pod uwagę że musiałem za każdym razem sprawdzać czy przy odświeżeniu nie skasowało kawałka oferty). Mam podejrzenie że była to celowa poprawka i tak chcieli rozwiązać wieszające się formularze jednak niestety nie pomaga to ani trochę.

oznacz moderatorów
Client:44911744
#7 Wielbiciel#

Również mam to samo od poniedziałku, za każdym razem gdy zminimalizuję aukcje podczas edycji albo włączę jakąkolwiek kartę albo program, strona się odświeża i czasem gubi połowę zawartości, zróbcie coś z tym bo tak się nie da pracować 😕

oznacz moderatorów